Week 38+2 - baby uitzet

vanmorgen lijst met baby uitzet uitgeprint en alles doorgekrast wat we al in huis hadden en de rest werd dus ons boodschappenlijstje voor vandaag. We hebben inderdaad nu bijna alles van de baby uitzet. Nog ontbreken: borstel+kam en nagelschaartje+vijltje. Niet vergeten te kopen, maar thuis vergeten te checken of we die al hadden. Gelukkig kunnen we die hier bij de etos om de hoek kopen. Misschien gaan we morgen nog wel even naar de stad (koopzondag). Het gevoel dat we alles zo snel mogelijk in orde moeten hebben overheerst nu. Maar ik merk wel dat ik na twee uurtjes winkelen weer moet rusten omdat ik het gevoel krijg dat m'n kuiten van lood zijn.. hahaha!
Natuurlijk zijn er wat extra dingetjes gekocht die niet op het lijstje stonden. Een Nijntjebal bij de action kon ik gewoon niet laten liggen. hahaha! En de vluchtkoffer is ook bijna helemaal klaar gelukkig. Zo de laatste spulletjes erbij doen en ik denk dat ik maar eens één van de vele maskertjes ga opsmeren die ik met m'n babyshower heb gekregen.
Fijn weekend verder dames en veel liefs! Renata xxx

423 x gelezen, 0

reacties (0)


  • mamavanBo-Eva

    Fijn hoor nu kan je met gerust hart in spanning gaan aftellen hahaha. Het schiet echt al op ben zoooo benieuwd! Heb wel een idee wat het word bij je maar je weet maar nooit! xxx

  • sneakermommy

    Superfijn dat je bijna alles binnen hebt! Bij de zeeman hebben ze superleuke nagelsetjes en borstel en kam. En ook nog eens goedkoop. xx

  • pieletje

    Kraamzorg hier had het over houten vijltjes
    Lekker he als alles ready is! X

  • J0712

    Geeft een fijn gevoel om alles in orde te hebben he? Heerlijk dat wegstrepen :-) nu het kindje nog!