Zoals de titel het al zegt, is de stap weer gezet naar de gyneacoloog. We hadden vorige maand al mogen bellen voor een afspraak, maar we hadden onszelf een extra maand de tijd gegeven om het 'zelf' te kunnen doen. Maar zoals het er nu voor staat, zal het niet gebeuren. Rond vrijdag moet het weer tijd zijn voor de rode duivels... en om eerlijk te zeggen heb ik niet het gevoel dat ik zwanger kan zijn. Vandaag waren we vrij omdat mijn broertje (eindelijk) in het huwelijksbootje stapte. Dus hadden we ook gelijk de tijd om even te bellen. De stap voor mezelf was wel weer erg hoog! Maargoed zo gezegd zo gedaan en gebeld. Krijg ik aan de telefoon te horen dat het erg druk is. Hmm daar gaat eigenlijk ons plannetje van een afspraak in onze mini vakantie eind februari. Na lang zoeken heeft ze pas 10 maart een plekje voor ons. Hmm slik... dat duurt nog wel eventjes dus. En de gyneacoloog die we hadden in oktober en november werkt er niet meer, dus betekend ook nog een nieuwe gyneacoloog. En ook nog eens slik, omdat het weer soort van eerste gesprek is en er nog niet gelijk actie ondernomen wordt. Dus anders gezegd... het duurt nog wel weer eventjes voordat we echt geholpen worden. Dat is wel eventjes anders dan we verwacht hadden en had de 'oude' gyneacoloog ook niet echt verteld.
Aan de andere kant hebben we straks nog wel een extra maandje om het 'zelf' te mogen proberen. En de stap is weer gezet, de drempel is wel weer wat lager. We laten het allemaal maar weer op ons afkomen. Meer kunnen we toch niet doen. Hopenlijk mogen we dit jaar toch wel een keertje papa en mama worden. Iets waar we nu al dik een jaar naar uit kijken. En wat gaat een jaar snel zeg!
Vorig weekend was ik een geslachtsbepalingstaart aan het maken en de kleine man stond naast me. Hij vroeg waarom ik er roze slagroom tussen deed. Dus het hem uitgelegd. Zegt de kleine man heel lief.. 'Ik wil ook graag een baby, B. Maar geen roze.. wil een broertje'. Dat is toch ook wel weer even slikken. Hebben de kleine man verteld dat we er hard mee bezig zijn, maar dat we heb geen broertje kunnen beloven.
reacties (0)