Ik kom er vandaag dus ff lekker achter dat de menzis niet wist dat ik zwanger ben!!
Ben donderdag verdorie 34 weken!! En wordt steeds weer gefeliciteerd!!
Het zit zo:
- Met 12 weken hebben die vervelende echo gehad, toen had ik ze al gebeld om te overleggen hoe we verzekerd zijn en dus ook mijn zwangerschap gemeld!
- Met 14 weken die Nipt test gehad en meerdere bloedonderzoeken gehad -> berichtje voor menzis dat er iets gedeclareerd moet worden!
- Met 20 weken echo IN het ZIEKENHUIS!! -> weer een berichtje voor de menzis!
- Ivm slecht nieuws en toen toch goed nieuws alles moeten regelen!! Kraamzorg etc, menzis hier over gebeld en ook ivm het kraampakket enzo.
wordt allemaal geregeld mevrouw, we hebben uw gegevens!
-Met 25 weken weeeeeer menzis moeten bellen ivm rekening eigen risico voor de NIPT test!!
-Met 30 weken weer een echo gehad en bloedonderzoek -> moet toch ook gedeclareerd worden???
-Nu met 33 weken weeeeeeer moeten bellen omdat ik me kraampakket nog niet heb: Maar mevr u bent niet bekend dat u zwanger bent!
Oja en wat dacht je van alle verloskundige bezoekjes????????
Wel alle jezus @&#^#^!%!$$$#**#()!)!!!!!!! wordt je toch niet goed van????
Ik moest de kraamlijn bellen: Die mevr was boos op MIJ omdat het in de Polis zou staan, ik heb verdomme bijna de hele zwangerschap met ze aan de lijn gehangen
niemand die me daar van op de hoogte stelde en heb me polis echt niet naast me bed liggen die ik elke avond lees!!
Maar hoe dan ook het zou nu geregeld worden........... moet nog wel een mail met bevestiging krijgen.
Anders moet ik EN de bevalling zelf betalen EN de kraamhulp uren EN een kraampakket zelf biij elkaar kopen!!
WAAR VOOR BETAAL IK DAN PREMIE VAN 350 EURO PER MAAND???????????????
Ik ga weg bij Menzis!! ik zeg niet dat het ergens anders beter is, maar ben klaar met deze zooi.... bah!!!
reacties (0)