Mijn stemming tijdens het schrijven van deze blog: Ok
Ik wil iedereen bedanken voor alle lieve reacties op mn blogs over Liefde &Licht Ik heb er veel aan gehad en het doet me goed om zo nu en dan op deze site te zijn en jullie vragen en verhalen te lezen.
Ik ben door deze situatie meer gaan genieten van de kleine dingen om me heen en vind het fijn om te lezen dat het zo goed gaat met jullie zwangerschappen en kindjes, vooral blijven genieten jullie! En suc6 voor de mensen die aan het proberen zijn! Geef niet op houdt moed en hoop!
Als het goed is komen Liefde en Licht a.s. vrijdag dan eindelijk thuis.
Liefs Famke
3 reacties op Bedankje aan de lieve mensen
buddha86 - Woensdag, 20 Jun graag gedaan meis. Eindelijk na lang wachten komen ze thuis waar ze horen te zijn. Liefs!
elke mims - Dinsdag, 19 Jun das heel graag gedaan meid.Dat is het minste dat je voor iemand kan doen is zo een moeilijke tijd.
Mem-fan-Y.2010 - Dinsdag, 19 Jun Fijn dat ze dan eindelijk thuis komen..... heb je ze weer bij je.
liefs
09-6-2012 - Ons dagje uit
Mijn stemming tijdens het schrijven van deze blog: Ok
Het was super leuk voor de kinderen en heb er zelf ook wel
van genoten.
Druk was het er overal waar ik keek zwangere vrouwen,
kinderwagens,tweelingen en de gehandicapten…
Ik zag gister een vader met zo’n klein babietje op zn
schouder ik kan niet zeggen het kriebelt weer ik kan duidelijk nog zeggen het
kriebelt nog steeds het verlangen weer met een baby op mijn arm te lopen, het
verlangen mn dochtertje en zoontje een speelkameraadje te geven..
Al moet ik er nu niet aan denken met dit intense verdriet
een baby bij me te hebben.
Zo twee weken na een curettage was het wel zwaar voor mn
buik, heb de achtbanen gemeden maar wel in attracties gezeten als villa
volta,droomvlucht en carnaval.
We hebben genoten en voor wie het nog niet gezien heeft het
is de moeite waard om Aquanura te zien echt prachtig.
(begrijp me niet verkeerd ik ben blij voor iedereen in een blijde verwachting hoor :) )
3 reacties op Ons dagje uit
buddha86 - Maandag, 11 Jun Goed te horen dat jullie een leuk dagje hebben gehad, heel knap van je dat je ondanks alles zo positief in het leven staat,
Mem-fan-Y.2010 - Zaterdag, 9 Jun Jij bent zo sterk..!!! echt, respect......
Ik wil ook heeeeel graag naar de Efteling met mn meid, maar t is zo ver rijden vanaf hier!!! Dus dat kan pas als ze ouder is..... super dat jullie t zo leuk hebben gehad!!
xx
elke mims - Zaterdag, 9 Jun fijn te horen dat jullie een leuke dag gehad hebben.Ik kan best aannemen dat het zien van al die zwangere buiken, babytjes moeilijk was voor jou.Maar de moed niet laten zakken he.
04-6-2012 - Foto`s gezien van Liefde en Licht
Mijn stemming tijdens het schrijven van deze blog: rustiger
Vanmorgen de kleintjes gezien nooit gedacht dat ze begrijp me niet verkeerd mooi gefotografeerd konden worden echt complimenten aan de fotograaf. Het had zo nooit mogen zijn maar je zag heel goed de groei van de kleintjes en waar ze net opgehouden waren met splitsen.
Het gaf me rust omdat ik door ze nog een keer te zien weer de bevestiging kreeg van :het is goed zo.
Zulke mooie Engeltjes
zijn weer terug naar het Licht
Zo kort wisten we pas van jullie bestaan
en voor we het wisten waren jullie weer bij ons weggegaan.
We houden van jullie
Kus Papa, Mama,
je Broer en Zus
2 reacties op Foto`s gezien van Liefde en Licht
BossLady - Maandag, 4 Jun allereerste gecondoleerd! en hoe je ermee omgaat ik bewonder het enorm en dit verhaal maakt het helemaal compleet je ben super mama!
Mem-fan-Y.2010 - Maandag, 4 Jun wat mama krieltje zegt idd......
mooi geschreven.
liefs
01-6-2012 - Ringen
Mijn stemming tijdens het schrijven van deze blog: wel blij
Klein lichtpuntje nou ja best wel groot we gaan vandaag naar ringen kijken, wanneer we een datum hebben weten we nog niet. Eerst dit alles even laten zakken. Blij ben ik zeker maar of ik al aan een feestje toe ben...
3 reacties op Ringen
Live-Love-Laugh - Zaterdag, 2 Jun ik herken het gevoel.. en toch hoop ik oprecht voor jou dat het alsnog een beetje een troostend en toch wel een start van een mooie toekomst wordt
Mem-fan-Y.2010 - Vrijdag, 1 Jun geniet er toch maar van meid... het is jullie gegund.
elke mims - Vrijdag, 1 Jun ooooo leuk moment ringen kiezen.veel plezier ermee.
31-5-2012 - Nintendo wii niet zo slim plan
Mijn stemming tijdens het schrijven van deze blog: ..
Gister een Nintendo Wii kado gehad en ik ben zo slim geweest te hoela hoopen iets wat je dus niet moet doen als je een week daarvoor gecuretteerd bent...net de verloskundige erover gebeld dat ik weer een beetje vloeide wat ik eigenlijk hiervoor niet meer deed. Ze zei dat het als het goed is nu na wat rustiger doen het weer vanzelf zou overgaan en dat het kwam door dat ik net iets te blij had gedaan.
Ik voelde me weer lichamelijk als vanouds dus ik dacht dat kan ik wel weer...
Niet eerlijk zoek je afleiding is het niet goed. *zucht*
2 reacties op Nintendo wii niet zo slim plan
elke mims - Donderdag, 31 mei oeps ,foutje hihihihihi.
Mem-fan-Y.2010 - Donderdag, 31 mei Ff een ander spelletje zoeken dan ipv hoelahoepen..... :-(
liefs, en rustig aan hoor.....
28-5-2012 - Praatjes update kids
Mijn stemming tijdens het schrijven van deze blog: Trots
Ik ben de afegelopen weken niet aan udates toe geweest over Celeste maar die gaat nu hard vooruit in haar ontwikkeling.
Ze eet nu volledig met de pot mee, de bv is afgebouwd ben trots dat ik het zollang heb mogen volhouden.
In ene keer heeft ze bijna dr hele gebit compleet, niet meer bij te houden welke tand of kies welke datum doorkwam, ze heeft ze en daar ben ik blij mee.
Ze laat haar knuffels nu tegen elkaar praten (allemaal poezenknuffels) Deze miauwen nu tegen elkaar.
Ze moet nu ook met een hele zwoele stem Hhhaaai! tegen iedereen zeggen maar van de week ook haalloow met een wapperend handje.
Ze rent ook nu inmiddels de hele kamer door om duizelig van te worden, wat die kinderen een energie kunnen hebben! Ben super trots op mn kindjes. En R. die gaat nu over naar groep 3 waar die echt aan toe is want hij wilt lezen schrijven en rekenen en vraagt het hemd van mn lijf. Wat er gebeurd als het hier 100 graden zou worden enz.
Iemand die toevallig weet hoe je aan een 6 jarige uitlegd waar electriciteit van gemaakt is?... Ik voel me zo dom want hij komt met de moeilijkste vragen aan en ik ben geen Einstein. haha
3 reacties op Praatjes update kids
twee streepjes - Maandag, 28 mei Haha, volgens mij wordt het tijd voor een dagje Nemo ;-) En anders even kijken op http://www.hetklokhuis.nl/tv-uitzendingen/grid/0/0/elektriciteit
Wat gaat Celeste snel zeg
snoezelke - Maandag, 28 mei Door energie... vb: de windmolensdraaien en doordat ze draaien maken ze energie en dat word dan elektriciteit volgens mij
elke mims - Maandag, 28 mei fijn te horen dat het met de kids zo goed gaat.Wat de vraag van elektriciteit betreft,zou ik het absoluut niet weten hahahaha
Mijn stemming tijdens het schrijven van deze blog: Ok
In het ZH aan gekomen nadat de conclusie was dat er nog resten in mijn buik zaten, werd alles nog even met me doorgenomen "u heeft een abortus gehad"...
Dat woord abortus een hele normale medische term maar ik kon het niet verdragen voor mij was abortus echt zo'n term die je hoorde te gebruiken als je zwanger geworden van een 1 night stand en het weg laat halen..
Mijn excuus als ik mensen hiermee raak maar zo kwam het voor mij aan, dus de tranen rolde weer over de wangen. Ja het was een afbreking maar voor mij was het een opgewekte bevalling van een kleintje met een grote afwijking.
De curettage is goed verlopen ik kreeg een rustgevend tabletje voor de ingreep en moest zeker nog3 keer met mn wazige hoofd uitleggen dat ik weer 2 wee-opwekkers had gekregen dat ik van 86 ben en dat het om een curettage ging want schijnbaar weet de anesthesist niet wat de gynaecoloog ging doen ... heel handig.
Ik wist trouwens ook niet wat er aan mijn bed stond allemaal.
Ik vloei bijna niets meer dus ze hebben me goed schoon gemaakt.
Het besef is nu wel groot dat de laatste (mijn zoontje noemde de placenta een huisje van de baby) dakpannen van het huisje verwijderd waren.
MomVanStraks3 - Zaterdag, 26 mei Heel veel sterkte meid!!
22-5-2012 - Mortuarium uit een film.
Mijn stemming tijdens het schrijven van deze blog: gaat
Gister bij de psychologe geweest en we hebben goed kunnen klagen over het mortuarium van het ZH.
Voor de mensen die het nog niet gelezen hadden het was daar schandalig. We kregen ons kindje(s) van 10cm in een rechthoekig postpakket waar het 4 keer inpaste. De man(van het mortuarium) leek geërgerd omdat het niet in ons kleine mandje paste, hij legde het neer op tafel draaide het om alsof het om een voorwerp ging om het dekentje eraf te trekken en het zeiltje waarin ons kleintje zat in het mandje te vrotten en vervolgens het dekentje erover heen er bij te proppen.
Manlief herinnerde zich dat we een bewijs mee moesten waarop stond dat de kleintjes onder de 24weken waren en dat we het vervoeren mochten, iets waar die man niet aan gedacht had. Dus we moetsen mee naar het kantoortje.
* beschrijving kantoortje: Bureautje een bende, papieren hingen overal uit vakken gewoon slordig. Er stond een ijzere douche tafel voor overledenen met daarnaast een tafeltje met thermoskannen, cup a soup, koffie koppen... geen idee of ze werkelijk pauzeren naast een lichaam...? Maar het leek er wel op.
De man moest de formulieren zoeken kon ze niet vinden en moest het gaan halen en ook nog een kopieer machine zoeken terwijl ik daar zat met mn mandje op de schoot. We waren stomverbaast. Achteraf bleek deze man in tevallen.. geen excuus lijkt me.
Quote uit een ander blog van me:
Onderweg in de auto met het mandje op mn schoot drong het tot me door dat dit niet prettig was ik voelde me Pieter post, de neiging van ons beide was groot om het uit te pakken en het liefde vol in te bakeren zoals je met een baby doet, ik besloot alleen dat we dat niet konden doen om twee redenen:
Ik wist niet of ik het aan kon de kleine nog eens zo te zien en twee ik wilde het met rust laten.
Wat ik wel gedaan had is het Lappen dekentje verwijderd en het onze die we uitgezocht hadden erop gelegd.
De hele weg heb ik de mand geknuffeld en zitten huilen samen met manlief. Gelukkig heeft het crematorium ons hierna liefdevol ontvangen.
Dit alles hebben we gister neergelegd bij de psychologe van het ZH en aan haar gevraagd of ze hier voor de volgende overledenen en nabestaande iets over kon zeggen. De reden dat we geen officiële klacht indienen is omdat we het graag willen afsluiten en verder willen gaan met het verwerken van ons verdriet. Dit ging ze zeker doen, voor ons was hier niets meer aan te doen maar voor andere mensen in de toekomst wel.
Ik heb gister dankzij haar ook wat echo's van onze kleintjes gekregen wat prettig is een tastbare herrinnering
4 reacties op Mortuarium uit een film.
ramona-83 - Zaterdag, 10 Nov wat absurd zeg! dit is niet wat je in gedachten hebt.Niet normaal nogmaals
elke mims - Donderdag, 24 mei daar zijn geen woorden voor, echt schandalig! veel sterkte!
Buddha86 - Dinsdag, 22 mei Verschrikkelijk, en dat in een ziekenhuis.. ronduit schandalig ja. In iedergeval goed dat de Psy. er wel een melding over gaat maken. Heel veel sterkte toegewenst. xxx
Mem-fan-Y.2010 - Dinsdag, 22 mei Is inderdaad schandalig..... mooi dat de psychologe van het ziekenhuis er wel iets over gaat zeggen....
17-5-2012 - Curretage .. ik heb het gehad!
Mijn stemming tijdens het schrijven van deze blog: Ok
Alsof we extra getreiterd worden kreeg ik gister in het ZH te horen dat er een stukje placenta is blijven hangen die volgende week vrijdag pas verwijderd wordt.
Iemand ervaring met curretage onder nacose?
De foto's van de kleine hebben we ook nog niet mee gekregen.
Het bevallings verhaal en verhaal over crematie zijn op deze site te lezen, ik vind deze BB site niet geschikt om mn verdriet te bloggen.
Buddha86 - Vrijdag, 18 mei Hey lieverd, helaas weet ik alleen hoe een curretage voelt zonder narcose. heel veel sterkte. xxx
purkje - Donderdag, 17 mei pfff heftig meid!!! sterkte voor jullie allen!
elke mims - Donderdag, 17 mei Heel mooi geschreven de blogs.Ik kreeg er zelf een krop van in men keel.Ik kan me niet voorstellen hoe jullie je nu zouden voelen. Ik hoop dat het na de curretage even rustig gaat zijn voor jullie.Zodat jullie de tijd krijgen om dit te verwerken en een plaats te geven.Veel sterkte!
Mem-fan-Y.2010 - Donderdag, 17 mei Ik heb de blogs gelezen meid..... wat heftig zeg.... Ik kan me geen voorstelling maken van wat jullie nu doormaken. Heel veel sterkte.
Ik heb zelf na de bevalling van Y nog 3 maanden rond gelopen met een placenta rest. Ze hebben bij mij niet gecontroleerd. pas toen het eigenlijk al veel te laat was, hebben ze gekeken, op aandringen van mijzelf.... Curettage stond gepland na Pinksteren, maar op eerste pinkerdag (ofzo) is het vanzelf weggegaan, met heftige samentrekkingen... waren net weeen.....
4 jaar geleden heb ik een curettage onder narcose gehad. Je voelt er niks van...je zult alleen na de tijd veel bloeden. (had ik tenminste wel) hoop dat dat een beetje een geruststelling is voor je, dat je er niks van voelt....
Liefs en sterkte nogmaals....
MamaDanitsja - Donderdag, 17 mei sow wat heftig veel sterkte met jullie verlies en verwerking
Thea26 - Donderdag, 17 mei meis ik hoop dat dit het laatste is wat je mee hoeft te maken! hier zit je natuurlijk niet op te wachten op deze nasleep van alle heftige dingen wat de afgelopen tijd gebeurt is. hoop dat je alles een plekje kan geven ik zeg niet verwerken want verwerken is iets onder handen nemen om er nooit meer aan te denken en dat moet niet ! jou prachtige kindje(s) mogen nooit vergeten worden ze zijn een deel van jullie gezin. geef het een mooi plekje in je hart de weg erheen is moeilijk en zwaar maar als ik je bloggs zo lees vind ik je een hele sterke vrouw. heel veel sterkte met jullie verlies
jukkie - Donderdag, 17 mei Ik heb 2 jaar terug curretage gehad. Ik moet zeggen het valt heel er mee, met 10 minuten lig je al weer op de uitslaap kamer. Sterkte
13-5-2012 - Crematie van mn kleintjes
Mijn stemming tijdens het schrijven van deze blog: Ok
Morgen is de crematie al en ik voel me zo in de war het gaat te snel. Woensdag was ik bevallen en heb mn kleintje(s) gezien ik weet dat we er goed aan hebben gedaan. Het had echt geen kans gehad dit doe je geen kind aan.
Maar morgen is de crematie al we gaan de kleine in een mandje op halen en afgeven bij het crematorium waar we een mooi urntje uitzoeken...
Ook mn lichaam is in de war ik heb nog last van bandenpijn(zal wel tussen de oren zitten net als de fantoomschopjes) ook de naweeen zijn zwaar. Die naweeen helpen me weer herrinneren dat ik niet meer zwanger ben want zo nu en dan heb ik mn buik nog vast.
Ik ben zo dankbaar voor de kindjes die ik heb vanmorgen lieve moederdag kado's gehad,
meer heb ik niet te melden nu behalve dat ik iedereen wil bedanken voor de steun en reacties waar ik veel aan heb gehad.
Veel liefs Famke
8 reacties op Crematie van mn kleintjes
Buddha86 - Maandag, 14 mei , Heel veel sterkte lieverd, jullie kindjes zijn altijd bij jullie in je hart en gedachten. heel veel sterkte en steun namens ons xxx
greetje - Zondag, 13 mei Sterkte de komende tijd. Liefs,
karolien - Zondag, 13 mei Heel veel sterkte voor jou en je gezin.. Ik zal aan jullie denken morgen.
bibi 26 - Zondag, 13 mei hey heel veel sterke morgen ik vindt het echt heel naar voor je dat je zoiets moet mee maken dat gun ik natuurlijk niemand
somegirl - Zondag, 13 mei Heel veel sterkte in deze moeilijke tijd!
MomVanStraks3 - Zondag, 13 mei Heel erg veel sterkte meid! Liefs
Mem-fan-Y.2010 - Zondag, 13 mei nogmaals heel veel sterkte lieverd.... ik vind het zo vreselijk, ook al is het de juiste keuze voor de kleine baby(s)
Liefs
elke mims - Zondag, 13 mei veel sterkte morgen lieve meid! ik denk aan jullie! knuffel
05-5-2012 - Datum inleiding staat vast
Mijn stemming tijdens het schrijven van deze blog: Boos,verdrietig,kapot
Maandag moet ik een tablet om mijn lichaam bevallingsklaar te maken en woensdag om 9.00 moet ik in het ZH zijn en wordt ik door middel van een tablet ingeleid.
Ik ben, we zijn kapot van de afgelopen dagen, we hebben een boel moeten regelen van psychische hulp tot de crematie die nog komen moet..
Ik hoor te shoppen voor babykleding niet voor een urn...
Dank jullie voor de lieve berichten als ik weer aan toe ben reageer ik weer op jullie blogs,en de rest.
karolien - Woensdag, 9 mei Heel heel veel sterkte. Knuffel
stephie20 - Woensdag, 9 mei ben met mijn gedachten bij jullie !!!!
buddha86 - Maandag, 7 mei Lieve Famke, ik heb vaak aan jou, jullie gedacht. Ik wens jullie heel veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Het is een moedige keuze die jullie hebben gemaakt, ik kan niet anders zeggen dat ik daar veel respect voor heb. heel veel liefs knuf A
rianne85 - Zondag, 6 mei Ik kom toevallig op je site... Wat vreselijk om dit mee te moeten maken! Je hoort het inderdaad echt nooit. Heel veel sterkte woensdag en de tijd daarna!
twee streepjes - Zondag, 6 mei Lieve meid, je hebt een ontzettend moeilijke, maar moedige beslissing genomen. Ik kan niet anders dan je, nogmaals, heel veel sterkte wensen bij alles wat je nu moet doormaken. Je bent in mijn gedachten. Dikke kus, Ingeborg
Mem-fan-Y.2010 - Zaterdag, 5 mei Lieve Famke, ik wil jou en je gezin, heel veel sterkte toewensen de komende periode, Er zijn inderdaad geen woorden voor die hetgeen kunnen omschrijven waar jullie nu doorheen gaan.... Neem je tijd voor alles....... verder weet ik weinig te zeggen..
Veel liefs, xx
leah - Zaterdag, 5 mei Heel veel sterkte, vindt het zo erg voor jullie :(
elke mims - Zaterdag, 5 mei heel veel sterkte ,ik ben ik gedachten bij jullie.
MomVanStraks3 - Zaterdag, 5 mei Hey meid, Heel erg veel sterkte de komende tijd! Liefs
driesen - Zaterdag, 5 mei Heel veel sterkte! Lijkt me verschrikkelijk om zoiets mee te maken en die keuze te maken! Ik heb heel veel respect voor jullie! xxxx
9 Mei was aangebroken met een brok in mn keel (waarschijnlijk voor manlief ook) Stapte we in de auto op weg naar het ZH. Ben nooit bang geweest voor een bevalling maar deze was doodeng. Op deze dag was ik 14 weken en 4 dagen zwanger. 9:00 waren we daar kregen we wat papier werk op onze kamer en we wachtte op de tabletjes die ervoor moesten zorgen dat ik weeën kreeg. 10:30 brachten ze de tabletjes in, het moment hierna voelde ik me als een verrader wat als het nog leefde? Wat als de echo maar een foutje was... van alles kwam in me op. een half uur later kreeg ik de eerste krampen. en om 14.30 kreeg ik de eerste pers drang, iets wat normaal niet goed te herkennen valt maar om dat de weeën in golven kwamen nu goed te herkennen viel. Ik wilde niet persen ik was zo bang voor de leegte, ook al wilde ik dit niet kans kreeg ik er niet voor want omdat het zo klein was floepte het vanzelf (ja floepte zo voelde het ook) naar buiten. Heel even voelde ik het warme lijfje . Dat kleine lijfje dat ik nog niet hoorde te voelen.
Ik vroeg de dokters hoe het eruitzag omdat ik niet zeker was of ik het wilde zien, maar de arts vroeg of ik het zelf wilde zien. Dat liet ik mij geen twee keer zeggen. Ook manlief die eigenlijk niet wilde kijken draaide zich automatisch om zodat hij kijken kon. Het kleintje werd naast me neer gelegd het was 10 cm klein en hier had ik de bevestiging dat we er goed aan hadden gedaan. Een klein rood mensje met alles erop en eraan en een tweede gezichtje. Hierna hebben we ervoor gekozen dat het naar het mortuarium mocht. Zo ben je zwanger en zo wordt het je weer afgenomen maar de keuze het af te laten breken was goed geweest, het bleek later ook nog een open ruggetje te hebben.
30 minuten later lukte het me eindelijk de placenta naar buiten te drukken.
Volgens de artsen was het een jongetje..
Onze kleintjes zijn geboren op 9 mei 2012 om 14.50
99 reacties op De twee gezichten van mijn zwangerschap
ramona-83 - Zaterdag, 10 Nov wat een verhaal en zo goed op kunnen schrijven. Vind het dapper om dit te kunnen besluiten! Wat een raar gevoel zullen jullie hebben gehad. Wens jullie veel sterkte met het verwerken van alles!!
temperance - Vrijdag, 19 Oct Net gereageerd op je foto...Klikte door en lees dit.. Ben er stil van.. Geen woorden dus dan maar een dikke virtuele knuffel!
Fynn2011 - Donderdag, 4 Oct Jeetje meid,wat triest,maar wat een dappere beslissing.
Jesse-Addy-Bink - Dinsdag, 2 Oct Hoi Famke je kent me niet , maar ben 2 mei 2012 onze kleintjes verloren met 12 weken zwangerschap. Ik ben gecuritteerd van onze siameese tweeling,.. Met verdriet en tranen lees ik nu net mijn eigen verdriet.. Wij gaan er nu rustig weer voor. Heel veel succes met je zwangerschap en ik wens je een goed uit einde van 2012..... Dat is ook onze wens voor dit grote verlies. Liefs en knuffel Wendy
Wanna.be.a.mommy - Dinsdag, 2 Oct Geen woorden voor over hoe knap en mooi je dit hebt kunnen opschrijven. En gelukkig heb je een bevestiging gekregen dat dit een goede keuze was! Ontzettend veel sterkte gewenst! Liefs
Sannn - Maandag, 1 Oct Er is veel liefde voor nodig om zo'n moeilijke beslissing t nemen.... Het is al eventjes geleden, maar toch wens ik jullie heel veel stertke met dit verlies
famkedinkje - Maandag, 1 Oct Het is vast een hele moeilijke keus geweest maar het is beter zo!! Wens je toch nog veel sterkte toe!
gelderlandmama - Zondag, 30 Sep Heel dapper dat jullie die keuze hebben durven en kunnen maken!! Daar is ook heel veel liefde voor nodig hoor!!
MamaMelaanii - Donderdag, 27 Sep Pfoe erg heftig allemaal! Respect voor jullie keuze.. Ookal is het even geleden.. Heel veel sterkte.. Het is en blijft een verlies! xx
proudtobestout - Vrijdag, 22 Jun respect voor jullie keuze heel veel sterkte de komende tijd het was moeilijk om een keuze te maken maar jullie hebben het voor jullie kleintjes gemaakt .had op de link geklinkt het waren mooie foto s
lizzy414 - Donderdag, 7 Jun Ik lees je blog n.a.v. je vraag over bloeding na curretage. Meid wat verschrikkelijk voor jullie. Heel veel sterkte, wat een verlies...
mams2008 - Maandag, 21 mei Heel begrijpelijk en zo ontzettend moeilijk! Veel sterkte de komende tijd!
marsha81 - Zondag, 13 mei Verschrikkelijk...erg veel sterkte gewenst de komende tijden
BecauseTheRose - Zondag, 13 mei wat een onwijs verdrietig verhaal. Heel heftig.... en wat erg eigenlijk dat je moet vragen of mensen hun oordeel voor zich willen houden. Ik weet helaas dat er hier op babybytes nogal wat types zitten die denken overal hun mening over te mogen geven/alles beter weten. Ik wil jullie onwijs veel sterkte wensen, dit is onwijs moeilijk en heftig. Ik hoop zelf nooit voor zo'n beslissing te komen te staan. Maar hoe erg ook, het kan dus iedereen gebeuren. Liefs
mommyvbijna 4 - Vrijdag, 11 mei met tranen in me ogen gelezen ik vind jullie heel erg sterk! heel erg veel sterkte!
vi78 - Vrijdag, 11 mei Ik wil jullie heel veel sterkte wensen! Kan me niet eens voorstellen hoe verschrikkelijk zwaar dit voor je is! Respect voor jullie dappere beslissing... keuze is het niet echt, hier heb je geen keuze! Mogen Liefde& Licht jullie liefde met zich meenemen, en voor altijd als een heel bijzondere kleine engeltje over jullie en jullie andere kindjes waken.
dianat77 - Donderdag, 10 mei Jeetje kom zo op je profiel terecht en lees je verhaal, wat een bijzonder verhaal en wat een vreselijk moeilijke maar ook dappere beslissing hebben jullie moeten nemen. Ik weet uit ervaring hoe het voelt als ze zeggen er is iets niet goed met jullie kindje maar dit staat in schril contrast met wat jullie meemaken. Ik wil jullie veel sterkte en kracht toewensen om dit verlies te verwerken en in de toekomst te dragen. liefs
mamavanivy - Dinsdag, 8 mei bah ik ken jullie niet en lees dit met een brok in me keel wil jullie alleen ontzettend veel sterkte wensen
Live-Love-Laugh - Zondag, 6 mei Ik weet gewoon niet wat ik moet zeggen .. En ik maar denken dat wij het zo erg hadden (na 8,5 maanden gezonde zwangerschap, stond het hartje stil en moest ik bevallen) Ik vind het zo erg dit .. ontzettend veel sterkte gewenst! En ondanks dat ik misschien niet de eerste aangewezen persoon zal zijn .. wil ik even mededelen dat als ik ooit iets kan doen of iets kwijt wil, dat je dit bij mij best mag doen.. *sprakeloos* ..
Droepapa - Vrijdag, 4 mei ik zit met tranen in mijn ogen te lezen. De arme stumperd. Echt een hele zware keus. En ik respecteer je keus (en die van je mannetje). Jullie hebben dit besloten uit liefde voor het kindje. Heel veel sterkte en kracht toegewenst in de tijd die komen gaat. <
reacties (0)