Ik was in het buitenland, lees nu je blogs. Nee toch :(
Het zijn niet de juiste manier om af te vallen, maar je valt er lig wel even heel snel mee af! Repen, gewoon maaltijd vervangen dus. Op de lange termijn geen optie, want als je het strikt doet, kom je net zo hard weer aan.
Maar voor een quick fix zeg maar, werkt het prima!
Ik had niet de druk van het perse een X aantal kilo binnen een X aantal weken af te moeten vallen, dus ik heb flink wat gelezen en advies gevraagd en heb het anders aangepakt. Wel met repen (ook al geloofde ik daar nooit in, immers een kwestie van bewegen en minder eten toch, maar nu had ik even die boost nodig, die flow)
Ik wou niet afvallen om vervolgens weer meer dan ooit aan te komen en ik wou mijn ontbijt niet vervangen.
Wat ik deed was elke ochtend gewoon mijn muesli met magere yoghurt eten en daar noten doorheen. Walnoten, grote zak van de AH of Lidl.
's middags nam ik een maaltijdreep en 's avonds ook. Dit deed ik 2 dagen, en op dag 3 nam ik ipv een reep 's avonds, een gewone maaltijd.
Zo blijft je maag toch bezig en omdat je af en toe gewoon (wel lichte maaltijden) eet, kom je daarna niet weer het dubbele aan.
Het ging een stuk langzamer dan bij mijn vriendin die alles vervangt, maar het is er wel af gegaan. Nog 4g te gaan.
Kom op meid, je kunt het! En troost je met het feit dat als je al wat dikker bent, de kg's sneller er af gaan! Zet rennen met Evy op je telefoon en begin. Vanavond nog! 8kg is te overzien. En elke kilo is meegenomen en sowieso gezond als die er af zijn!
Fruit geeft ook veel suikers, neem dat met mate. Brood even laten voor wat het is, dat eet ik nog 2x per week een keer 's middags.
Overigens at ik 1 dag in het weekend gewoon waar ik zin in had, pizza, verjaardag, noem maar op! Anders is het niet vol te houden! En het klinkt gek, maar als je al een kilo of wat kwijt bent en het is weekend en je mag die pizza, dan let je automatisch op en neem je dat ene extra stukje toch maar niet, gewoon uit jezelf, omdat je het zonde vindt van dei kilo die je kwijt bent.
Ach, heel verhaal weer, snap je er niks van, vraag gerust he! 
reacties (0)