Al ruim 4 jaar zijn mijn vriend en ik bezig voor het krijgen van een kindje. In al die tijd heb ik nog nooit iets gekocht wat voor ons kindje is. Vaak lees en hoor ik verhalen van mensen die ruim van tevoren beginnen aan de baby uitzet.. ik heb het echter altijd gezien als de goden verroepen.. Misschien maar goed ook, stel dat ik 4 jaar geleden al van alles ging kopen, dan was het ondertussen al bijna antiek!
haha.. Maar goed nu is dus het volgende! Mijn schoonmoeder die maakt reborn poppen (echt prachtig, net echt.. haar huis is net een kraamafdeling) en heeft ook de mooiste wagens en wiegjes. Normaal zijn het van de echte royale Engelse kinderwagens, meestal nog eens antiek ook! Afgelopen zomer kwam ze ineens met een hele mooie hippe moderne wagen, echt een wagen uit mijn dromen. Ik zei toen dat als wij een kindje krijgen ik ook zo iets wil gaan kopen. Normaal gesproken verkoopt ze alle wagens. Maar nu zei ze afgelopen week '' die wagen verkoop ik niet, die is voor jou als je een kindje krijgt''... op een of andere manier voel ik mij daar zo fijn bij! Een mooie wagen voor mijn kindje, .. ik zie mijzelf er al mee lopen met daar in mijn mooiste en kostbaarste bezit.
Noem mij maar gek, maar het is net of het kindje er al een beetje is.. Het voelt gewoon zo fijn.. Hebben jullie dat ook wel eens gehad?
reacties (0)