Whoeoe...

Lieve dames,


Bedankt voor jullie reactie! Zo fijn dat jullie meeduimen en aan me denken. Vanochtend bloed geprikt, en ik ben ondanks wat bruinverlies gewoon hartstikke zwanger! Hcg was vanmorgen 2337 (tegen 87.3 vorige week). Eigenlijk is dat best heel hoog, en gevraagd of het zou kunnen dat het zo hoog is omdat er misschien toch 2 zijn blijven plakken. Daar belt ze me nog over terug. Maar vooralsnog zijn we heeeel blij hiermee! 30 juli eerste echo.

400 x gelezen, 0

reacties (0)


  • Sprinter2011

    Van harte gefeliciteerd

  • jve11

    Amai wauuuuw!! Zie er goed uit!! Proficiat!!

  • mollieke

    Zo fijn! Van harte gefeliciteerd dat het nu toch zo mag zijn! Ga duimen voor je nu hoor!

  • liselotje1977

    Whiehaaaaaaaaa wat fijn. Gefeliciteerd! X

  • Vlindertje12

    Ahh super gefeliciteerd!! Xx

  • missa

    gefeliciteerd meid

  • trits

    Wow! Echt te gek meid! Gefeliciteerd! Geniet van je zwangerschap - het is zo'n fijne tijd!! XO Ik hoop je snel te volgen in de weken! :)

  • sofie222

    jeeeee!!! jippie ja jeee!!! ben heeeeeeel blij voor je, ga lekker gebak halen en het vieren!!! wow, te gek!!!!

  • Ericatwins

    woehoe, gefeliciteerd, het is je gegund

  • yvje1977

    JEUJJJJ

  • roosje72

    Woehoe!

  • keesjes76

    Wauw! De grens was 1000 dit keer, toch? Echt een superscore en dus hartstikke zwangerrrrrr Van harte gefeliciteerd (en nu echt zonder twijfel!!!)

  • ~Ukkie2~

    Wat een geweldig nieuws!!! Jullie kunnen heerlijk gaan genieten. Spannend dat het er misschien wel eens twee zouden kunnen zijn Gaan jullie je geluk al delen met de omgeving???

  • bruidje

    Go girl, go girl :) Superblij ben ik voor jullie!