Hi again!!

Long time no see!

Ik zie dat ik niet meer geüpdatet heb sinds mijn operatie met 14 weken zwangerschap.
Sorryy!! Maar het werd ontzettend stil op mijn profiel dus ben toen verhuisd naar Facebook.

Nou ik ben inmiddels bevallen hahaa.
Op 30 augustus 2015 ben ik wederom thuis bevallen van een prachtige zoon Juul. Bevalling duurde 1 uur en 15 minuten. Dus dat was een vluggertje!
Een heerlijk vrolijk kind, lief maar ook ondeugend!

De broertjes zijn gek op elkaar en vullen elkaar goed aan. Lars is met alles heel traag, Juul is met alles heel snel dus het is net een tweeling af en toe.
De 2e keer borstvoeding gegeven en dit was een succes. Inmiddels 21 maanden maar nu aan het afbouwen. Wanttt...

Inmiddels ben ik zwanger van nummertje 3! Wederom spontaan, ondanks pcos.
Het is nog heel pril dus voor de dames die me op fb hebben nog even ssssstttt!
Ik ben nu ergens tussen de 6 en 7 weken. 28 juni hebben we de intake bij de verloskundige en eerste echo.

Benieuwd wie hier nog actief is van mijn vriendenlijst?

Groetjes
Deez

1471 x gelezen, 0

reacties (0)


  • Bo85

    Wauw wat leuk gefeliciteerd!!! En super zeg zo spontaan ondanks de pcos 😘

  • Mom2SD

    spannend!! wat onwijs leuk! gefeliciteerd!!!

  • Deez

    Dankje! :)

  • mamavan4zonenen1dochter

    Gefeliciteerd. Borstvoeding hoef je niet af te bouwen he?! Ik ben de hele zwangerschap door gegaan en voed er nu twee.

  • Deez

    Afbouwen omdat mn productie is stilgevallen. Juul dronk nog maar 1 hoogstens 2x per dag en dat werd al minder en nu met de hormonen komt er bijna niets meer uit. Ik wist net een paar dagen dat ik zwanger was en toen zei Juul al bij de eerste slokjes: mama de tietie is op... flesje hebbe.

    Mn tepels zijn ook heel gevoelig en na ruim 1,5 jaar nachtvoedingen ben ik een beetje op.

    Dus als Juul wil mag hij drinken maar tis op zijn verzoek.. precies zoals ik het altijd al gewild heb :)

  • mamavan4zonenen1dochter

    Oke, vandaar! Maar er heerst een fabel dat het slecht is om door te gaan tijdens de zwangerschap en dat is niet waar. Fijn dat het gaat zoals je wil.

  • Deez

    Oh nee daar ben ik niet zo gevoelig voor hihi. Mn huisarts probeert me al een jaar van de bv af te praten 😑

    Ik had graag doorgegaan voor de whonorm maar helaas.. gestrand met het zicht op de finish. Maar tis goed zo, voor ons beiden.

  • Trotse-moeder-vanaf-2012

    gefeliciteerd met je zwangerschap! en wat een leuke namen hebben je kindjes!

  • Deez

    Dankje! :) t wordt deze keer wen uitdaging een naam te verzinnen. Lars en Juul hadden we al heel lang als enige namen op ons lijstje :)

  • C.han

    Wauw gefeliciteerd!!

  • Deez

    Dankje! :)