28+6

Vandaag ben ik 28 weken en 6 dagen zwanger. Bij Sam hoorden wij met 28 weken en 6 dagen dat hij overleden was. Morgen ben ik mijn eerste zwangerschap voorbij en dat voelt zó raar.

Vanmorgen weer een CTG gehad en dit keer verliep het gelukkig soepel. We hebben het de afgelopen dagen al aardig voor onze kiezen gehad:  het hartje werd tot twee keer toe niet gevonden en we kregen dus twee keer gelijk een echo.Gister lukte het helemaal niet en ben ik twee keer geweest.

Gelukkig zien de CTG's er wel goed uit.

Zojuist een bloemetje gebracht bij onze kanjer, want het is toch een speciale dag. Niet qua datum, maar wel qua termijn.

Hopen dat deze dag snel voorbij is!!

457 x gelezen, 0

reacties (0)


  • Roosje69

    Ik kan mij zo voorstellen hoe raar dit is, ik hoop aan de ene kant zelf ook snel zwanger te zijn, maar aan de andere kant vind ik dat hele idee doodeng. Die nare herinnering wis je niet zomaar uit, daarvoor is het te hefig en verdrietig...maarre nog steeds van het positieve uitgaan. Jouw stemming en gemoedrust heeft ook invloed op je kleine meid.

  • ons tweede wondertje

    Ach meid, ik kan het mij helemaal voostellen hoor!!!
    Maar dit keer gaat alles goed, dat moet gewoon!
    En sammetje, dat is gewoon een enorm mooi ventje (gigantisch mooi zelfs!) en die waakt over jullie.

  • deliefste.

    een aparte periode ja heel veel sterkte en gelukkig gaat het tot nu toe nog steeds goed!

  • A21

    Hey meid,
    Wat een spannende tijd he? Ik kan je dubbele gevoel heel goed begrijpen.
    Maar ik weet zeker dat grote broer over een wolkje meekijkt.
    Liefs Alice

  • francisca81

    ten eerste sterkte en geweldig natuurlijk dat de CTG's er wel goed uit zien. Het is heel dubbel natuurlijk. aan de ene kant blij zijn dat het nu wel goed gaat en aan de andere kant dat het deze periode was dat Sam overleed.
    Ik hoop dat je je snel weer wat opgewekter gaat voelen en toch ook kunt genieten van deze zwangerschap..
    liefs en XXX

  • misssan

    Weer een mijlpaal... Hou je rustig alles komt goed...

  • trotse~mama

    Vreselijke momenten zullen dat zijn als je het hartje niet kunt vinden!!
    Gelukkig zien de CTG's er goed uit en hoop echt voor je dat je de laatste weken niet teveel strubbelingen meer krijgt!
    Suc6 de komende weken meid!
    Lfsxx

  • mamavaniris

    succes meid is wel een moielijke dag maar ook een mijlpaal voor jullie

  • quintysmama

    Succes lieverd met de laatste loodjes.

    Dikke knuffel