Screening logopodie

Mijn dochter van 5,5 jaar heeft vandaag screening bij logopodie gehad ze scoorde op alles zwak of een onvoldoende ik ben hier best van geschrokken.
Je zou willen dat gewoon goed was maar was best ernstig wie heeft dit ook gehad is toch goedgekomen? Ze gaan nu halfjaar logopodie krijgen daar aan werken dan hoop ze dat ze voorruit gaat.
En hoe ze verder op school doe daar hoor weinig van morgen een ouder gesprek.

Ik vind heel erg dat ze zo slecht scoorde ik hoop dat ze binnen halfjaar voorruit gaat.

1642 x gelezen, 0

reacties (15)


  • Dame68

    Probeer er niet te veel over te piekeren. Het is nu eenmaal zoals het is. De logopedist maakt een plannetje en samen gaan jullie kijken hoe de taal verder te stimuleren. Ook jouw kind zal stapjes gaan maken, op haar eigen tempo.

  • Nog-even!

    Het is nooit makkelijk om zoiets te horen. Maar tegelijkertijd verandert het niets aan jouw kind: ze is wie ze is. Dat haar taalontwikkeling niet gemakkelijk/vlot gaat, hoort bij haar. En bij jullie gezin. Jij bent er ook groot mee geworden, toch? Het zal met haar ook wel goedkomen, joh. Leg de lat niet te hoog, maar probeer het te nemen zoals het komt. Niemand van ons heeft zichzelf of haar kind ontworpen. We moeten het allemaal doen met wie we zijn en wat we kunnen. Probeer daarover te ontspannen. Meer dan je best, kun je niet doen

  • Bosco

    Veel voorlezen! Elke dag minstens 15 minuten. Duidelijk articuleren. Veel herhalen. Het liefst een prentenboek 3 dagen achter elkaar lezen bijvoorbeeld. Het verhaal na laten vertellen aan de hand van plaatjes.

  • Caroline27

    Ja had ik trouwens vandaag nog gedaan en ook tegen logopodie gezegd geef maar huiswerk mee waar mee kan oefenen.

    Dit wat echt schrikken was zo slecht alles was rood stond op zwak.

  • Lindaaaaaaaa

    Mijne moet over 3 weken. Waarom zit zij daar?

  • Caroline27

    Omdat juf merkte dat haar zin opbouw niet goed was en nu krijg ze logopodie gaan ze halfjaar oefenen

  • Lindaaaaaaaa

    Hier bepaalde woorden/letters niet goed kunnen zeggen

  • Caroline27

    Ja alleen bij haar is dus ernstig alles was zwak ik hoop dat ze in halfjaar voorruit gaat