Nu moet ik echt wel even klagen...
Ik vind de antwoorden die ik krijg op mijn vraag wel een beetje...hoe moet ik dat noemen...irritant?nee, niet echt...
Blijkbaar hebben veel mama's op babybytes baby's die noooooooooit huilen, maximum een kwartiertje. En als ze huilen krijgen ze die kinderen direct getroost. Goed hè, van die mama's. Dat zijn echt wonderwomen... ofwel allemaal comateuze baby's.
En ook, als hun kind een scheetje laat gaan ze direct met pampers zwaaien...
Dat ze maar doen en vinden, iedere vogel en mama zingt zoals ze gebekt is.
Maar dat neemt niet weg dat ik me door hun gewauwel een superslechte mama voel. Ja, mijn kind heeft temperament. Nee, dat is niet gemakkelijk. Ja, ik loop soms een uurtje met haar rond, te wiegen, te troosten, te masseren,... en nee, soms helpt dat allemaal niet. Maar ik zie haar ook graag en zij mij, nah. Misschien zelfs juist DAAROM. Daarbij, ik ga er niet van uit dat huilen slecht is. Ik huil ook vaak. Dat lucht op. Ik heb gehoord dat baby's zo omgaan met indrukken enzo van tijdens de dag. NOG EEN KEER; ik LAAT ze niet huilen, ik probeer alles te doen, maar soms werkt het allemaal niet na een paar minuutjes of een kwartier en is het de aanhouder die wint...ikke dus, hahaha. Misschien ben ik hier wel de wonderwoman.
Ik moet misschien een clubje oprichten van mama's van baby's die WEL soms lang huilen. Een zelfhulpgroep als het ware... Haha!
reacties (0)