16 weken

Gisteren de 16 weken echo gehad, en wat was dat toch weer ontzettend fijn!
Elke keer maak ik op de dag vd echo me toch weer een beetje zorgen, en gelukkig is dan de bevestiging niet ver meer :)
Hij lag weer heerlijk te wiebelen, en bleek dat mijn baarmoeder al inderdaad een stuk hoger lag dan de vorige keer.
Ik dacht al zoiets, omdat ik mijn bolletje kwijt was (vlak boven mijn schaamstreek)... Maar waar ie pcies zat had ik nog niet gevoeld.
De VK was zo lief om dat even haarfijn uit te leggen en me zelf te laten voelen waar dat dan pcies was.
Hij was al voorbij mijn navel! Gaaf hoor, hoe dat allemaal werkt...


Ben zo trots op onze mooie schat!!! Hij lag lekker onderuit, en te happen naar vruchtwater. Zijn maag zat helemaal vol zelfs!
Je kan dat heel mooi op de foto zien; Je ziet een zwart orgaantje wat een vol maagje is.
En op de foto zat ie net lekker te happen, dus dat illustreert ie ook meteen heel mooi :)


Voor de rest heb ik duidelijk meer energie, en lig ik dus niet meer de hele dag op bed!
Ben lekker thuis aan het opruimen, en we hebben nieuwe gordijnen gekocht die ik binnenkort even op maat ga maken..
Nesteldrang? Zal best, heb heel veel zin om hier een knus en gezellig nestje van te maken!!


Liefs allemaal!


477 x gelezen, 0

reacties (0)


  • HannaH33

    Super meid! Lekker nestelen dan maar!

  • SparkleMommy2014

    Fijn he de bevestiging dat alles goed is..... lekker genieten van de kleine. Knufs

  • schoentje82

    Leuk:) geniet meis. Gelukkig maar dat je meer energie hebt nu.

  • Brendaaaa

    Fijn meid, dat alles goed was weer! Wat is het toch bijzonder he!

  • keesjes76

    En weer zo'n fijn blog.... Prettig, zo'n vk die echt de tijd neemt om dingen uit te leggen. Nestel jij maar lekker, hoor! Hoort erbij, denk ik zo!

  • ~03-12-05~

    zo mooi! hij/zij zit lekker dicht bij mama!