Ja hoor, we kunnen ze afstrepen... de waterpokken zijn daar, op ons jongste, nu gestipte, dreumesje. Het lijkt alsof hij er vrij weinig last van heeft, fijn! Onze oudste heeft het ook gehad en dat waren echt 5 vlekjes vergeleken met “dit geval”.
Wij zijn niet zo heel erg van de zalfjes en brouwseltjes om genezing te voorspoedigen, maar toch ga je stiekem dokter Google raadplegen. Havervlokken, zemelen... mensen zijn er duidelijk lyrisch over. Lekker je kind laten poedelen in een melkachtig haverbadje..
Noem het lui, noem het laks... ik heb echt geen zin om zo’n smerig badje te maken en mijn kind te dompelen om heel misschien het proces van indrogen te bespoedigen. Onze zoon houdt niet van badjes, alleen van douchen.. dus geloof me, los van het gesmeer is het geen feest 😂
Zijn er keiharde bewijzen dat het effectief is?
Wie haalt me over?! 😂
reacties (0)