Oh meis, wat ontzettend kl*te zeg!
Inderdaad snel aan de bel trekken hoor als het vloeien niet ophoudt!
Heel veel succes en sterkte!
Liefs XxX
heyy meid
ik ken jegevoel ooo zo goed oo hoe vaak ik zo heb gezeten en ik ben er ook nog steeds niet gerust op maar bij ons zit het niet bij de twin ik heb schijnbaar een hele doorbloede baarmoeder ik hoop dat je ook duidelijk heid krijg dinsdag en als ze zegge van het is niet bij je beebje vraag ernaar waar het dan wel vandaan kom
xx
Kan me voorstellen dat je er niet gerust op bent, waarom ga je niet naar de eerste hulp van het ziekenhuis? Ze mogen je niet wegsturen dus je kunt een echo eisen!
Pffff wachtte tot dinsdag neee joh......bel de huisarstenpost gyn of what ever......natuurlijk ben je niet gerust......sterkte xx
Oh wat zou ik ook bang zijn. En dan duurt het wachten lang he? Ik hoop dat je snel zekerheid hebt dat het niets ernstigs is.
Sterkte ermee,
Liefs Esther
ik zou gewoon t ziekenhuis bellen!
succes
Waarom bel je het ziekenhuis niet? Het is toch niks om nog 2 dagen in spanning te zitten? Dat is ook niet goed voor je ukkie. Gewoon bellen meid, daar zijn ze voor.
xxx Jen
Pinksteren of niet, gewoon vandaag al bellen!! Dan maar even langs het ziekenhuis voor een echo ofzo (zie mijn laatste blog). Dit hou je gewoon niet lang vol. Sterkte
oh meid wat een onzekerheid!!!! bah bah!!!..ik ga duimen voor je hoor!!
He jeetje, wat naar. Als je je echt zo bezorgd maakt, zou ik gewoon vandaag weer bellen.
Heel veel sterkte! Hoop dat 't meevalt.
Liefsxx
reacties (0)