Ik ben afgelopen weekend naar Berlijn geweest. Gezellig nog een keertje een weekend met tante (zus) op pad. Op dit moment is er in Berlijn een tentoonstelling van dr Günter von Hagen, the circle of life. Dat is een tentoonstelling over het menselijk lichaam die is samengesteld uit lichamen van echte mensen die geplastineerd zijn.. ja klinkt heel goor maar is eigenlijktoch wel heel mooi. Ik had de tentoonstelling Körperwelten een paar jaar geleden ook gezien in Brussel dus het was niets nieuws maar het was opeens wel heel anders om het geplastineerde lichaampje van een 23 weken oude baby te zien. Dit zit dus nu in mijn buik.... dit voel ik schoppen.... zo groot?! Sjemig, en wat triest dat dit kindje het niet gered heeft.... http://bodyworlds.red-dog.com/nl/5,Plastinatie/2,Gunther-von-Hagens.html
Mijn zus was nog bang dat ik ervan zou gaan dromen omdat ik sowieso de laatste tijd nogal veel bizarre nachtmerries heb. Dat is niet gebeurd gelukkig maar het heeft wel indruk gemaakt..
Gisteren was de partneravond bij zwangerschapsyoga, gezellig samen de weeëndans gedanst. Ik hoop zo dat we alle nuttige tips onthouden!
xx
reacties (0)