Omdat ik morgen jarig ben, en het vanaf nu weer wel wil vieren (omdat Bruce er is), moest ik vandaag nog wat boodschappen halen. Ik moet het in 3 of 4 keer vieren, aangezien de ene helft van de familie de andere helft niet wil zien pff, tenminste, aan mijn vaders kant. De enige keer dat ik iedereen tegelijk in 1 ruimte zag, was op de begrafenis van Aidan.
Angelo was er vandaag, dus gingen we met z'n 3-en. Ik wilde de draagzak meenemen, maar hij zeurde dat het te koud was. Ik zag het niet zitten om met de kinderwagen te gaan, omdat Bruce dan binnen een half uur gaat huilen. Weet je wat, dacht ik, ik doe hem in de wandelwagen. Die kan ook in ligstand, en dan kan dat kleine monstertje alles zien, dus dat vindt hij vast wel goed. Geweldig!! Volgens mij zijn we wel 1,5 uur van huis geweest en hij heeft geen kik gegeven. Alleen maar rondgekeken en op het laatst ging hij zelfs slapen. De kleine jongen is nog maar net 2,5 maand en zit/ligt al in de wandelwagen hahaha. Dat vindt hij véél gezelliger! Hij lag echt heerlijk in die wagen met die zachte voetenzak (lijkt meer op een slaapzak haha).

Nu Bruce er is, moet er op iedere verjaardag eten zijn, vindt Angelo. Dus ik wenste hem uiteraard veel plezier in de keuken!
Thuis heeft Angelo alvast saté gemaakt voor zaterdagavond. Kip gesneden en gemarineerd, daarna alles aan stokjes gedaan en in de vriezer gelegd. Ik kreeg al meteen trek. Zaterdag gaan we dan nog bami, nasi, witte rijst, masala kip, gebakken eieren en sla maken. En natuurlijk de saté bakken.
Mein Freund Bruce ziet het wel zitten!




reacties (0)