Nog geen ei gevonden helaas! blijf braaf verder testen, en moet eerlijk zeggen dat dat het enige moment vd dag is dat ik denk aan gezinsuitbreiding, PCOS, de miskraam etc.. het gaat eigenlijk gewoon heel erg goed, zit goed in mijn velletje, heb het heel fijn met mijn gezin in de huidige samenstelling en tjah.. RETE druk op mijn werk, natuurlijk zijn ook net NU alle sociale verlichtingen, belangrijke events en dingen die ik persoonlijk voor geen goud zou willen missen.. dus leef op koffie, fruit en rijstwafels.
Omdat ik van nature al vaak denk dat ik een waardeloze mama ben, ben ik nu helemaal bang dat ik Sarah tekort doe. Elke keer weer hetzelfde riedeltje in mijn hoofd, geef ik haar wel genoeg aandacht? ben ik wel geduldig genoeg? verwacht ik teveel/te weinig van haar? als ik naar Sarah kijk denk ik rationeel gezien van niet, ze doet het zo goed en het is zo genieten van dat wichtje.. maar dan zie ik weer zo'n perfecte huismoeder op tv voorbij vliegen, of zo'n ik-kan-alles-combineren-en-zie-er-geweldig-uit-mama op een of andere hippe blog en dan pfff, dan schenk ik nog maar even een bakkie koffie in, 'perfect' zijn zit er hier niet echt in denk ik :P ben ik veels te chaotisch en druk voor.
Oja, volgende week zaterdag haar annual ladies only cocktail/diner party, thema is roaring twenties dit jaar. (en kan nergens geen kant &klaar goedkoop jurkje in thema vinden, dus koop een simpel zwart jurkje bij de action.. naai er wel een roezeltje aan en koop op de markt een lading parelkettingen, en handschoenen.. KLOAR) heb er MEGAVEEL zin in, alhoewel ik vlak voor vertrek die kant op wel weer vermoeid zal denken aan het feit dat ik die nacht ook in mn eentje in een bed kan doorbrengen en kan SLAPEN.. hahaha!
reacties (0)