Klein irritatiepuntje m4m

Elke maandag worden de flessen opgehaald vanuit het verzamelpunt bij de geintenboerderij hier..


Gisterochtend er heen gefietst, was de boerderij gesloten.. hek zat dicht, dus kon er niet bij! nou kon ik pas weer laat in de middag, dus ik er om kwart over 5 naartoe; waren ze alweer gesloten!! wat onhandig zeg! vorige x (Andere wijk) kon ik het brengen zo laat als ik wilde.. nou moeten ze een week langer wachten op m'n zeik..


ga er nu weer heen want vandaag zijn ze open tot 18:00 en moet wel nieuwe flessen hebben anders haal ik t nooit meer voor maandag!


ergggggg onhandig.

498 x gelezen, 0

reacties (0)


  • Annemiek89

    @Aselma: het is bij de parkeerplaats/oprijlaan van de geitenboerderij inderdaad, maar die geiten zitten aan de achterkant van het (grote) pand, er zit een speelweide voor kinderen voor, een theehuis en een kinderdagverblijf en een dagbesteding voor gehandicapten. dus ik ruik nog geen geit voor ik weer weg ben hoor ;-) maar onhandig is het zeker! ga denk ik ook even de vrouw mailen die alles uit kwam leggen of er geen andere optie is.. ik wil er gewoon heen kunnen wanneer het mij uitkomt, en alleen tijdens kantoor uren is hier gewoon niet handig en ook niet altijd haalbaar!

  • aselma

    Wat een gedoe zeg... Top dat je toch die moeite neemt, zijn veel vrouwen blij mee! Maarrehh, bij de geitenboerderij? Ik dacht dat t advies voor zwangeren was daar beetje bij uit de buurt te blijven, of is dat alweer achterhaald?

  • Dwamar

    Ik moest ze inleveren in een of andere vage kist achter een vuilcontainer bij een accountantkantoor. Het was midden in de herfst dus die hele kist zat onder de slakken, iehl! Uiteindelijk stuurde ik mijn man maar met die flessen, haha.