Ik voel me dom om dit hier te schrijven. Dus aub niet oordelen maar meedenken aub.
Ik ben bijna altijd laat.
Dit geeft mij stress op het laatste moment en ook schuld gevoelens en veroorzaakt irritaties in mijn sociale kring. Hier schaam ik me voor.
Ik doe mijn best maar voor ik het weet ben ik al te laat op mijn bestemming, soms word ik afgeleid en dan ga ik iets doen wat niet echt de prioriteit heeft. Op mijn werk kom ik (soms 40 min laat), op officiële afspraken(sollicitatie gesprek:soms 5 min laat, de tandarts is een keer boos geweest omdat ik 5min laat was.
Ik vraag me af hoe het komt dat ik bijna altijd laat ben. Is er iets mis in mijn hoofd? Wat is het?
Ivm mijn andere eigenschappen, heb ik een online test gedaan voor ADD. onder de vragen was ook de vraag of ik altijd laat was. Ik was er verbaasd over dat deze vraag bij ADD stond. Zijn er hier dames met ADD die ook last hebben van te laat komen?
Na de test zei de uitslag dat ik trekjes heb van ADD.
Was gewoon online. Verder niet opgepakt met huisarts of zoiets.
Verder heb ik een prima leven, verder geen echte hinder in mijn gedrag of dat ik verder hulp nodig heb. Dat is niet zo. Maar de klok. Bah. Is mijn grootste vijand.
Als ik weet hoe het komt, wil ik het een plek geven maar ook wil ik leren mee omgaan.
Hebben jullie tips voor mij?
reacties (34)