Ben best wel een beetje trots op mezelf.
Vorige week is Kianna 1 jaar geworden. Toen ben ik ook met borstvoeding gestopt. 10 Maanden lang heeft ze alleen maar borstvoeding gehad. Maar toen was mijn voorraad in de diepvries op en kreeg ze 1 flesje Friso Hypoallergeen mee naar het kinderdagverblijf.
Bij Roan heb ik 11,5 maand zelf gevoed en daarna heeft hij nog een maand voorraad uit de diepvries gehad.
Al met al kan ik dus zeggen, dat ik allebei mijn kids een jaar borstvoeding heb gegeven. Ben helemaal tevreden!
En dat terwijl mij bij Roan (mijn oudste) al door iemand werd gezegd, dat ik het nooit 8 maanden zou volhouden (dat was in eerste instantie mijn voornemen, omdat ik met 8 maanden weer zou gaan werken).
Dat heb ik toch maar mooi geflikt!
Het is goed zo. Alhoewel ik die knusse momentjes wel een beetje mis. (Maar Kianna was op het laatst ook echt een bijtertje ... en dat was toch ook behoorlijk pijnlijk.)
Best wel trots op mezelf. :)
reacties (0)