Goed nieuws.

Omdat pap vannacht koorts had gehad en rillerig was geweest, wilde de chirurg hem vandaag graag zien. Hij heeft naar de longen geluisterd, een longfoto laten maken en ook moest pap nog bloed laten prikken.

De koorts is in de loop van de dag weg getrokken, maar het kan goed zijn, dat die vanavond weer de kop op steekt.

Pap heeft in ieder geval antibiotica mee gekregen in de vorm van tabletjes. Mochten deze niet helpen en mocht hij koorts blijven houden, dan wordt hij weer opgenomen en krijgt hij een infuus met antibiotica.

Verder zou hij eigenlijk de 27e pas de uitslag van de operatie krijgen, maar die hoorde hij vanmiddag dus al.

GOED NIEUWS: GEEN uitzaaiingen, dus ook GEEN chemo, GEEN bestraling! En hij heeft geen stoma gekregen. Super toch?

Tijd voor een feestje, lijkt me. (Nou ja, over een tijdje als hij hersteld is van de operatie).

421 x gelezen, 0

reacties (0)


  • Fuzzeltje

    Super nieuws!!

  • debstur

    super goed nieuws!

  • mama-van-luuk

    Gefeliciteerd! Goed nieuws zeg. Ik hoop dat je nu een beetje over je trauma met dat ziekenhuis heen bent, al zal het nooit helemaal weggaan natuurlijk. Je kan een fles kinderchampagne meenemen,hahaha.

  • mammavanamy37

    fijn zeg. xx

  • BabyMeSTreech29

    super

  • ~~WENDY~~

    Goed zooo!!
    Oh wat fijn zeg!!
    En dat feestje komt er idd wel
    XXX

  • klaver-4

    wat een super nieuws!!!

  • angel80