Met Roan op stap :) ... en weer 2 vaccinaties gehad.

Het is alweer even geleden, dat ik een blogje heb geschreven. Heb het enorm druk gehad ... zo hey ... waar blijft die tijd toch???

Op dinsdag 2-3-2010 had ik afgesproken, dat ik met Roan even naar mijn groep op school zou gaan. Dit jaar geef ik les aan groep 4 (op dinsdag, woensdag en donderdag) en die kids hebben me natuurlijk ook met de week ronder zien worden. HaHa. Ze waren ook altijd zo enthousiast over de buikbanden, die ik om had. En ze waren al heel lang nieuwsgierig naar Roan hoorde ik van mijn vervangster. Ze vroegen al wanneer ik langs kwam. Het was een gezellige ochtend. De kinderen vertelden honderduit en vroegen ook een en ander over Roan. En ze hadden allemaal iets leuks getekend of geknutsteld. Op het laatst zijn we met zijn allen nog even op de foto gegaan. Leuke groepsfoto. En Roan ... die vond het allemaal wel goed. Die bleef er lekker rustig onder. (Toch knap ... in een klas met 33 kinderen).

Op vrijdag 5-3-2010 ben ik met Roan naar de Vr3HP en Vr4HP van DeDe Danceballet gaan kijken (de 2 groepen waar ik zelf in dans). Ik was natuurlijk REUZE benieuwd naar het nieuwe lesprogramma ... en al HELEMAAL naar de nieuwe Michael Jackson dans, die wij in december 2010 in Theater de Maaspoort mogen gaan dansen. En natuurlijk wilde ik mijn kleine kereltje ook showen aan de meiden van die 2 groepen. In totaal ben ik anderhalf uur daar geweest. De eerste 15 minuten vergaapte Roan zich aan de meiden en aan de dans. Daarna heeft hij 5 kwartiertjes naar mij omhoog zitten kijken (hij zat op mijn schoot) ... met een BIG, BIG, VERY BIG SMILE op zijn snoet! Dat was ZO leuk! Ben helemaal verliefd op mijn kleine ventje. :) En na het zien van die Michael Jackson dans, begon het bij mij ook weer te kriebelen. Wow, wat ontzettend gaaf!

Dus de week daarna ben ik op vrijdag maar weer zelf begonnen met dansen. Ik had al 8 lessen gemist door mijn bevalling, maar ik ben thuis flink aan het oefenen gegaan om zelf ook mee te kunnen dansen. Poe, poe, dat valt nog niet mee om jezelf zo'n moeilijke dans aan te leren met al die strakke en supersnelle moves van Michael Jackson. Maar ik kom toch al redelijk mee. Springen tijdens de conditietraining voelt echt nog niet fijn. Alles voelt nog heel zwaar van beneden en mijn bekkenbodemspieren zijn nog lang niet hersteld, maar goed, ik ben toch maar begonnen met 3 uurtjes in de week zelf les te volgen. Tenslotte wil ik vanaf half april toch alweer zelf les gaan geven. Maar niet aan alle 8 de groepen, die ik normaal lesgeef (4 op woensdag, van 16.00 tot 20.00 uur ... en 4 op zaterdag, van 9.00 tot 13.00 uur). Ik denk dat ik begin met 2 zaterdaggroepen en 1 woensdaggroep zelf les te geven. En dan 1 uurtje les blijven volgen op donderdag en 2 uurtjes les blijven volgen op vrijdag om die conditie en lenigheid weer op peil te brengen. En niet te vergeten ... BUIKSPIEREN trainen!

Op zaterdag 13-3-2010 gingen we naar de Za1HH en Za2HH van DeDe Danceballet. Dit zijn mijn allerjongste leerlingetjes van het dansen. De meiden van de 1e groep zijn 4-5-6 jaar en de 2e groep is 6-7 jaar. We zaten in een kring op de grond. Lekker dicht bij elkaar. Roan weer bij mij op schoot. De meisjes vonden het helemaal geweldig ... de baby van juf Alice! En Roan op zijn beurt vermaakte zich ook weer uitermate goed. Hij lachte voortdurend naar mij, maar ook naar die meisjes. Nu al een Casanova! HaHa. En het staat op foto vastgelegd, dat hij breeduit lacht naar Sien! En ook van deze meiden kregen we weer een heleboel tekeningetjes en ook nog een paar cadeautjes. Wat een bofkontje is ons mannetje toch!

Op woensdag 17-3-2010 gingen we ook nog even op bezoek bij de Wo1HH (9-10-11 jaar) en de Wo2HH (11-12-13 jaar) van DeDe Danceballet. Vlak van tevoren had Roan nog aan de borst gedronken ... en dat merkten we bij de 1e groep! Ik had hem rechtop op schoot gezet. En hij liet me toch een boer! Een echte grote mannen boer, wow! De hele groep lag dubbel. Vooral ook om hoe hij erbij keek. En alweer lachte die kleine kruimel vrolijk naar alles en iedereen. Gezellig dus!

Op zaterdag 20-3-2010 zijn we bij de laatste 2 zaterdaggroepen op bezoek geweest, de Za3HH (6-7 jaar) en de Za4HH (7-8-9 jaar). Alhoewel het heel gezellig was om ook deze meiden weer eens te zien, was Roan een beetje huilerig. Er zaten een boer en een scheet dwars. En ook daarna bleef hij wat jengelig. Wel jammer voor die 2 groepen, maar ach, ze hebben hem tenminste kunnen bewonderen.

Aankomende woensdag (24-3-2010) gaan we ook nog naar de laatste 2 woensdaggroepen. De Wo3HH (tieners, 14-18 jaar) en de Wo4HH (volwassenen). Leuk dat ik dan al mijn dansgroepen weer eens gezien heb. Maar het was wel druk voor mij en Roan zo.

Vandaag, maandag 22-3-2010, hadden we weer een afspraak staan bij het consultatiebureau. Roan is 4 cm gegroeid t.o.v. de vorige keer (4 weken terug). Hij is nu 58,5 cm lang. Ook is hij bijna 1 kilo aangekomen. Hij weegt nu 5610 kg. (Zo! Zit er slagroom in mijn borstvoeding of zo???). En zijn hoofdomtrek is nu 41,6 cm (4 weken geleden was dit 39,5 cm). Hij doet het verder goed. De kinderarts controleerde ook nog zijn ogen met een lichtje. En de bloedvaten bij zijn liezen. En of hij haar volgde met zijn ogen en hoofdje. Met zijn ogen deed hij dit prima, maar met zijn hoofdje, daar had hij nu even geen zin in. (Thuis doet hij dit gelukkig wel).

WEL hebben we een verwijzing gekregen voor kinderfysiotherapie. Eerst was zijn voorkeurshouding rechts en hebben we hem steeds een handdoekrol onder zijn rechterschouder gelegd, als hij naar links moest kijken. Nu ligt hij wel wat meer naar links met zijn hoofd, maar ook geregeld ligt hij recht op zijn achterhoofd. Daardoor is zijn achterhoofd wat aan het afplatten. Nog niet heel erg, maar er moet wel even naar gekeken worden. Dus heb ik maar snel gebeld naar de fysiotherapie. Ook lijkt het alsof hij een hoge spierspanning heeft. Hij maakt zich af en toe heel erg lang en spant daarbij al zijn spieren heel erg aan. Ook daar moeten ze bij de fysiotherapie even naar kijken.

Ook kreeg hij vandaag de 2e serie van 2 inentingen. De vorige keer is hij er niet ziek van geweest. Hopelijk wordt hij er nu ook niet ziek van en krijgt hij geen koorts.

Maar verder gaat het erg goed met hem. Hij slaapt goed (dat inbakeren met de Pacco inbakerdoek helpt erg goed goed). Drinkt goed en groeit goed.

Ons mannetje is erg lief en tevreden. En wij zijn helemaal gelukkig met hem.

477 x gelezen, 0

reacties (0)


  • manon1979

    Het ziet er naar uit dat het allemaal lekker loopt bij je. Fijn om ook weer aan je zelf te werken he. Ik vind het wel knap dat sporten. Ik liep 3x in de week 7 kilometer hard, nou ik hoop dat ik het over 1 jaar weer kan wagen met mijn onderkantje. Top van je. Manon

  • *diamante-wonder*

    Fijn dat alles zo goed gaat!

  • mizzbubbeltje

    Hey meid!!!
    Wat leuk dat alles zo goed gaat!!!! En amai je hebt het wel heel erg druk zo te zien hehe! Ik ga morgen ook nog eens op wandel met ons mupke!!! Ben vorige week nergens geweest dus het wordt tijd hehe!
    Hoop dat je ventje oook deze keer niet ziek gaat worden van die vervelende prikjez!!!! Wij zijn 7 april aan de beurt voor de eerste keer Ben benieuwd!!!!

    Groetjes xxx