Afspraak bij gynaecoloog gemaakt

Gisteravond keek ik even op de site van het ziekenhuis. Daar las ik: "De wachttijd voor een eerste afspraak is gemiddeld twee weken. Als u voorkeur heeft voor één van de gynaecologen kan dit soms langer zijn." Aangezien ik ervanuit ga dat ik vandaag 6 weken zwanger ben, zou ik dan dus 8 weken of verder zijn, als ik nu zou bellen. Ik ging uit van later, dus ik belde vanmorgen in de pauze. Ik kon meteen aanstaande maandag al komen! Daar schrok ik wel van en vroeg of het niet later kon. De week erna kon niet, dan is die gynaecoloog er niet. "Nou, maakt niks uit, nog een week later is beter", zei ik. "Dinsdag 25 novemver?" vroeg ze. "Euhm... ja is goed, zo laat mogelijk in de middag als het kan." "Tien over vier is de laatste mogelijkheid die dag." Dat vond ik wel goed. Dan werk ik tot de laatste pauze (14.45 uur) en mis ik maar een uurtje. Dan ben ik nog net op tijd thuis om snel even te douchen en om te kleden en gelijk door. Nou, spannend. Ik weet niet wat er die dag gaat gebeuren. Misschien alleen een gesprek, misschien meteen een echo, geen idee. We zien het wel!

413 x gelezen, 0

reacties (0)


  • Vrouwtje

    Spannend hoor, en goed dat je nog zo lang kan wachten....kan ik me ook wel voorstellen er is dan toch meer te zien en zo.........! :

  • *liesje*

    Ik zou zo lang niet kunnen wachten, ben vééél te ongeduldig! Ik hoop dat je een echo krijgt zodat we nadien ook je hummeltje kunnen bewonderen op bb (ik ga er natuurlijk vanuit dat jij onmiddellijk de echo toevoegt aan je foto's/blog :)
    Alvast veel succes!

  • lolaatje

    denk dat ze wel direct een echo doen tenminste bij mij gebeurde dat wel. ik heb en miskraam gehad en moest daardoor 3x gecurreteerd worden, de gyn zei dat als ik weer zwanger was en behoefte had aan een echo ik mocht komen rond 7 weken. uiteindelijk heb ik met 7, 9 en 11 weken een echo bij de gyn gehad en dat vond ik heel erg fijn.
    ze doen het vast wel en anders als jij het graag wil gewoon om vragen ze kunnen dan in ieder geval zien of het goed is tot zover. nog geen garantie maar goed

  • drebel

    Hoi eva,

    Goed dat je een afspraak hebt gemaakt wanneer het jou uitkomt! Sta er soms ook van te kijken, als je snel wilt kan het niet en.... nou ja je snapt het wel hihi
    Maar eh strak schema hou je erop na haha, ga je het wel in de loop van je zwangerschap wat rustiger aan doen... zei zuster clivia haha....
    liefs laura

  • mamalaura

    Goed van je dat je gebeld hebt..
    Spannend hoor!
    Succes!

  • wendykoot

    25 november al!! das ook snel. en je zou toch wachten tot je een week of 12 was, hahahahaha. nou ja, jij bent ook een gekkerd hoor. maar wel leuk. nog 20 daagjes te gaan. bijna 3 weken gewoon. zo spannend!!!!

  • trotse~mama

    Natuurlijk krijg jij een echo!! Gaat helemaal goed komen meis!
    xxx

  • Mama van een boefje

    heey meid,
    als het goed is krijg je ook gelijk een echo bij de gyn, is tenminste hier wel zo.
    Spannend hoor, ik ga morgenvroeg voor de 1e echo echo, zit helemaal zenuwachtig te zijn haha.
    liefs kim