Mijn lieve schoonzusje Pamela en Glenn verwachtte elk moment een baby, ze is pas 36 weken en 4 dagen maar er was dinsdag al een scheur in haar vliezen gekomen waardoor ze al vruchtwater verloor.. Ze hielden haar in het ziekenhuis en als ze dinsdag niet zelf zou zijn bevallen zouden de weeën worden opgewekt.
Vannacht om half 1 stond Glenn voor de deur met de Maxi Cosi, of wij die straks mee wilde nemen.. Hij was al door Pamela gebeld of hij naar het ziekenhuis wilde komen..
Natuurlijk kon ik nog nauwelijks slapen! Ik kon elk moment tante worden en ik kon niet wachten, ook dacht ik natuurlijk hard aan Pamela en hoopte ik voor haar dat ze het makkelijk zou krijgen, en daar leek het wel op! Om half 4 werden wij door Glenn gebeld dat Esmee is geboren... We mochten meteen komen en om 4 uur stonden we samen met mijn andere schoonzusje en zwager in de kraamkamer.. Wat een schitterend meisje zeg... Tranen stroomde over mijn wangen, van geluk voor Pam en Glenn en natuurlijk door het verlangen naar Maart, wanneer ik ons eigen wondertje mag ontmoeten.. Weer voel ik hoe gelukkig ik me voel, en hoe blij ik ben met onze verrassing..
Welkom in de familie, lieve Esmee!
Liefs, Tante Leonne
reacties (0)