Voetbalster Lieke Martens is bevallen!

-
- in Baby
- 1
- 694
- 24/02/2025
Blij babynieuws voor voetbalster Lieke Martens: ze is bevallen van haar eerste kindje. Ze kondigde het nieuws aan via Instagram met een prachtige foto én ze maakte de naam van haar kindje bekend.
“Welkom op de wereld, we zijn zo dankbaar en trots!” post de Paris Saint-Germain-speelster bij een foto van haar zoontje op Instagram. Het jongetje heeft de naam Lowe Erben gekregen. Hij werd geboren op 18 februari jongstleden.
Ziekenhuis
Lieke heeft een nachtje in het ziekenhuis moeten doorbrengen, maar is inmiddels weer thuis bij Benjamin van Leer, haar man en de vader van het kindje.
Lees ook:
Babynamen inspiratie: zó heten de vriendinnen/vrouwen van EK-voetballers Nederland
Dochters Daley Blind steelt de show met Ajax-jurk
Podcast: een doula bij je bevalling
Beeld: still YouTube, Ons Oranje
Wil jij graag jouw verhaal over je bevalling, baby, vruchtbaarheidstraject of iets anders delen op BabyBytes? Dat kan via dit formulier. Wie weet staat jouw verhaal binnenkort (anoniem) op de site!
Interessant om te zien
Magazine - 12 maanden -
Na hoeveel rondes zwanger (voor de mensen die al zwanger zijn of zijn geweest)
Van Mamssss In V&A
32 729 2 dagen
Reageer op dit artikel
reacties (1) Stuur een bedankje