Dit druilerige weer kan je kind natuurlijk niet tegenhouden om buiten te spelen. Toch is het fijn als ze enigszins droog blijven. Met deze regenjassen en -laarzen gaat dat vast lukken!
Regenjassen
1. Prachtige set
Een regenjas én een paraplu met hetzelfde motief. Superleuk toch? Met dit matching setje maakt je kind helemaal de blits!
2. Vrolijk design
Deze lichtgewicht regenjas is verkrijgbaar in verschillende vrolijke designs en is waterdicht.
3. Poncho
Deze schattige peuterponcho maakt spelen in de regen nog leuker. Verkrijgbaar in verschillende designs!
4. Transparant
Deze transparante regenjas met bloemenmotief voor meisjes is niet alleen modieus maar ook perfect voor onvoorspelbare lente- en zomerdagen.
5. Peppa Big
Een van de meest populaire televisiefiguurtjes, Peppa Big, heeft nu ook een prachtige regenjas! Daar wordt je kleine helemaal vrolijk van!
Regenlaarzen
1. Stoer
Met deze groene stoere regenlaarzen kan zonder probleem in plassen worden gestampt.
2. Klassieker
De klassieker onder de regenlaarzen en verkrijgbaar in allerlei kleuren. Deze regenlaars is lekker stevig en zorgen dat kindervoeten droog blijven.
3. Knalroze
Deze knalroze regenlaars is perfect voor coole meiden. Gelukkig is 'ie ook verkrijgbaar in blauw en groen. Supercool!
4. Motief
Met dit motief wordt een regenlaars lekker hip! Maar gelukkig is 'ie ook waterdicht en zitten ze heerlijk comfortabel.
5. Budgetvriendelijk
Op zoek naar een regenlaarzen die de voeten van je kind drooghouden en lekker lopen. Deze budgetvriendelijke laarzen zijn perfect!
Wij ontvangen mogelijk een commissie als je via één van de links in dit artikel een aankoop doet. Je betaalt hier niets extra voor en we tippen natuurlijk alleen wat we écht goed vinden.
Beeld: Pexels.com
Wil jij graag jouw verhaal over je bevalling, baby, vruchtbaarheidstraject of iets anders delen op BabyBytes? Dat kan via dit formulier. Wie weet staat jouw verhaal binnenkort (anoniem) op de site!
Ze is getrouwd met haar jeugdliefde en moeder van een zoon (2006) en een dochter (2009). Ze begon in 2017 als online redacteur bij BabyBytes en is sinds 2022 hoofdredacteur. Naast haar werkzaamheden voor BabyBytes.nl is ze ook eigenaar van het online platform de Club van ontaarde moeders.
Reageer op dit artikel
reacties (0)