Andere wereld!

En dan zit je voor je gevoel te wachten. Wachten op iets wat nog best even mag duren. Best lekker, zo vrij zijn, maar soms voel ik me toch beperkt. Manlief gaat nog golfen en tennissen en tuurlijk heb ik mn thee- en lunchdates, maar tóch. Droomde laatst dat ik heel hard over een strand rende, de zon op mn huid scheen en ik me heel vrij voelde. Dat is lang geleden. Ik werd wel gelukkig wakker :-)
Het is meer dat ik niet weet wanneer ze komen, het spannend vindt, slapen minder gaat, onrustig ben en tegelijkertijd enorm kan genieten van alles. Kortom: ik bevind me in een andere wereld dan normaal, weet soms niet of ik het allemaal nog leuk vindt (hormonen ofzo?) en geniet op hetzelfde moment van die vele bewegingen in mn buik. Lief jongetje, lief meisje, doen jullie het goed?? Hoe zien jullie eruit?? Ik kijk er zo naar uit jullie vast te houden!
Eén geruststelling: de babykamer is (bijna helemaal) klaar (zie foto's), box, kinderwagen, maxi-cosi's, enveloppen...voor zover ik weet is alles geregeld. Mijn wereld is in ieder geval wel klaar om binnenkort nóg meer te veranderen! Ik zal wel volgen :)


412 x gelezen, 0

reacties (0)


  • Elsbeth29

    Hey wat een ontzettend leuk kamertje zeg, leuk gedaan voor de tweeling! Nog even geduld en dan heb je ze in je armen! X

  • twinmama

    Leuke tweelingkamer hoor! Wij vonden het moeilijk voor een J/M tweeling, maar in dit kamertje zou ik ze ook zó in leggen, ha, ha! Nog fff volhouden, voor je het weet zijn ze er al! Gr. stephanie

  • mienie

    jaaaaa twinmommy to be ...zoooo herkenbaar!!!
    wachten klaar zijn maar toch ook weer nie ;-)
    maar heel lang zal t niet meer duren
    X

  • tantesjaan

    ondanks al mijn klaagzangen, beperkingen en pijnen zit ik ook vaak op die toer... wrijven over je dikke buik, denken aan hoe het zal zijn... twee kleine mensjes erbij, zo klein en zo lief. er zijn dagen bij dat ik niet weet of ik dit allemaal wel wil en op verreweg de meeste dagen kan ik niet wachten tot het zover is... alles in orde maken... de laatste handelingen aan de babykamer... vluchttasje maken... 't komt allemaal dichtbij jooos... hoera!