♥ Steenbok baby deel 2 (korte versie :p)


as_steenbok.gif (1247 bytes)De Steenbokbaby is serieus en wil graag hard werken. Zwoegend en ploeterend klimt hij langs de smalle kant van de trap omhoog. Hij laat de moed niet zakken, zeker als je van tevoren hebt gezegd dat je weet dat hij het kan. Een Steenbokje vindt het is pas leuk als het niet zo makkelijk gaat en hij het zweet over zijn ruggetje voelt lopen. De Steenbokbaby wil eigenlijk meer dan hij kan, voelt zich ouder dan hij is. Hij lijkt een klein volwassen mensje.

'Doe maar gewoon, dan doe je al gek genoeg' is de lijfspreuk van een Steenbokje. In alle rust, met een paar lege garenklosjes en wc-rolletjes vermaakt hij zich beter dan met al dat kleurige tingel- en rinkel-speelgoed.

Tips: houten blokken om torens mee te bouwen. Spelletjes die hij alleen kan doen. Hij speelt graag met oudere kinderen, houdt niet van kinderachtige dingen. Wil graag grote mensen dingen doen, bijvoorbeeld puffend ook een boodschappentas dragen. Steenbok heeft behoefte aan structuur: geef hem een klok
Dit komt van de site: www.babyinfo.nl

459 x gelezen, 0

reacties (0)