De evaluatie

Vandaag de evaluatie gehad. Grappig, want de arts had voor de volgende keer morfine opgeschreven als pijnbestrijding tijdens de punctie omdat ik alle prikken voelde en pijn had... Ik kan me er alleen niets meer van herinneren!! Hij was verbaasd.. Nou haha en ik was ook verbaasd want ik zei: "Pijn? Ik heb helemaal geen pijn gehad, die hele punctie is me 200% meegevallen haha ik kan me niet eens meer herinneren dat mijn vriend erbij was! Als die mij zou hebben verteld dat hij in de auto had zitten wachten had ik hem zo geloofd, maar nee hij heeft zelfs op mijn buik staan drukken!"

Maar goed.. hopelijk is een punctie voorlopig niet meer nodig. We mogen meteen verder voor de cryo, dus zondag ga ik beginnen met LH-testjes en dan krijg ik dinsdag 8 maart een echo om te kijken wanneer de TP plaats zal vinden, waarschijnlijk eind volgende week al! :)

Op naar een nieuwe poging!

460 x gelezen, 0

reacties (0)


  • libra79

    Nooit opgeven meid! Wees koppig tot je uw kleine spruitje in uw armen hebt :))
    Veel sucees gewenst alvast!

  • sloppyslayer

    Spannend hoor!! Ik ga weer voor je duimen! En ik ben nu zwanger van een cryo-tje en ze groeid heel goed hoor

  • nerena

    Heel veel succes met de nieuwe poging!!

  • brainblond

    geweldig! Op naar de volgende ronde!!

  • inge74

    Heel veel succees !!!!

  • pindaatje

    Heel veel succes!! Ik hoop dat de cryo zich stevig innestelt!

  • hengeltje

    apart he dat je je daar dan niets van kan herrineren.. Maar wat fijn dat je zo door kan en wij weer kunnen duimen natuurlijk!!!

  • Blenntmama

    oh fijn dat het zo snel al kan!!
    ik ga zooooooo hard duimen!!!!!!

  • de-aanhouder-wint

    Wens je heel veel succes...!!!!