De punctie

Vandaag was het dan zover, de punctie. Deze keer met Morfine en niet met Dormicum. In tegenstelling tot de vorige punctie was dit een ware hel!! Wat een enorme pijn deed dit zeg! Ik was er volledig bij ook, niet voor herhaling vatbaar... Ik was heel blij dat ik maar 4 eitjes had en niet 20 of zo want dat had ik nooit volgehouden!

Maar goed, ze zijn eruit...morgenvroeg mag ik bellen over het resultaat van de bevruchtingen.. spannend!

550 x gelezen, 0

reacties (0)


  • quintysmama

  • de-aanhouder-wint

    Hoop dat dit de laatste keer is geweest en dat de 4 eitjes een mooi resultaat opleveren! Ik duim voor je!

  • natas23

    gossie, wat een ellende... maar hopelijk voor een goed eindresultaat!!!

  • Blenntmama

    klote zeg, hopelijk wel 4 prachtige bevruchtingen!!!
    spannend!!!!!!

  • mama~wendy

    Waarom heb je geen dormicum gekregen??? Een vriendin van mij gaat zelfs onder narcose omdat ze dat graag wilt.....

    Meis ik ga duimen voor je...eigenlijk ga ik door met duimen....sterkte en ik ben benieuwd naar je blog morgen...die schrijf je toch wel effe hè...ben reuze benieuwd...spannend!!!
    Xxx Wendy

  • mama-happinez

    is het de ene keer pijnlijker dan de andere keer? ik ga zo hard voor duimen

  • nerena

    Blegh balen dat het zo zeer deed.
    Hopelijk is dit de laatste keer geweest.
    Ga duimen voor goed nieuws morgen.

  • lifegoeson75

    he bah, ik hoop zo voor je dat je dit niet nog een keer hoeft mee te maken en dat het deze keer gewoon goed gaat! ik ga extra hard voor jullie duimen!!!

    xxx

  • Miss-angellisch-mommy

    Wat vervelend dat je zoveel pijn had hopelijk is dit de laatste keer (punctie). Laat ons even weten wat de uitslag is. Super spannend. Liefs

  • mutley

    hey,

    wat vervelend zeg! keeg toen ook morfine...idd ware hel!
    het schijnt dat je beter dormicum kunt krijgen!!!
    Hopelijk geen punctie meer nodig!
    sterkte