En we zijn.....

...... ongesteld!!   

Dat wil zeggen dat ik kan beginnen met de neusspray!  Dus we kunnen eindelijk starten... Hopelijk een mooie zomer deze keer?  Het zou doodjammer zijn moest de geschiedenis zich weer herhalen... vorige zomer in juli een miskraam gehad... Deze keer wel een goeie zwangerschap??!  Please moeder natuur... wil je nu één keertje eens MEEwerken ipv TEGENwerken!?  Ik beloof dat ik dan nooit zal zeuren als ik misselijk ben, of weer eens boven het toilet hang, of wanneer ik te pas en te onpas een aanval van maagzuur krijg, of wanneer mijn boobies pijn doen, of de keren dat ik niet weet hoe ik mij goed moet leggen in bed en dus ook niet goed slaap, of wanneer de kleine te pas en te onpas mijn ribben als piano gebruikt of of of ... NEEN!  Ik zeur deze keer niet!  Laat maar komen!  Ik ben er klaar voor!  :-)

381 x gelezen, 0

reacties (0)


  • Sarah Dani

    leuk gezegd,hoop dat moeder natuur deze bericht ook heeft gelezen en dat ze eindelijk meewerkt met je.dat ze de mooiste cadeau kan schenken aan jullie,een mens,veel sterkte xx

  • bruin.buikje

    Heeeeeel veeeeeel succes lieverd!

  • IreBri

    Succes!!!

  • Ons-1ste-Wondertje

    Wil je ze daarna naar hier sturen die moeder natuur, ik zal ook beloven dat ik niet zal zeuren :-) hihi ik duim Mega hard voor je en misschien kunnen we wel samen hier leuk nieuws opzetten :-) enkel duurde mijn cyclus nogal lang dus misschien ben je wel voor mij. Veel succes in ieder geval!