Vrijdag heb ik een ClearBlue digitale zwangerschapstest gekocht. Geen gedoe met (vage) streepjes, gewoon in het venster aflezen: ZWANGER!! Mijn laatste periode begon op 9 januari 2010, dus vandaag ben ik al 5 weken en 1 dag. Dat is al ruim een maand onderweg dus!
Over mijn nieuwe job maak ik me ook al wat minder zorgen (tenzij ze het daar heel erg gaan vinden natuurlijk), want ik heb uitgevogeld dat er gewoon een KDV ín het ziekenhuis aanwezig is. Da's goed geregeld! Je neemt gewoon je kind mee naar je werk, ideaal! Op die manier kan ik makkelijk 4 dagen gaan werken. Dat is één dag minder dan ik anders had gedaan, maar gelukkig werd vorige week nog aangegeven dat ik zelf kon kiezen of ik 32 of 36 uur wilde werken. Nou, die keuze heb ik bij deze dus gemaakt. Het liefst heb ik dan de woensdag vrij, dat breekt lekker de week. En het is makkelijk voor straks alvast, als we weer een basisscholier in huis hebben. Ik moet alleen wel mijn proeftijd overleven...gelukkig is dat maar een maand, want ik zie het niet zitten om in mijn proeftijd te gaan vertellen dat ik zwanger ben... Nu maar hopen dat ik de aankomende 6 weken (proeftijd loopt van 1 tot 31 maart) niet al teveel aankom. Hihi!!
We zijn ondertussen al redelijk aan het idee gewend. We gaan het steeds leuker vinden. Ook ons meisje maakt al hele voorstellingen van wat ze met de baby gaat doen. Wandelen, shoppen, mee naar het CB, badderen... Ben benieuwd hoe lang dat duurt, haha! Maar ok, we laten haar dus helemaal vrij. Ze mág meehelpen als ze dat wil, maar het hóeft niet. Ze is en blijft grote zus en geen mama. Dat mag ze later misschien zelf wel gaan ervaren!
Ik voel me goed, ben hooguit af en toe wat duizelig en winderig
...
Heb wel twee dagen knallende koppijn gehad, en dan is het wel ff jammer dat je niets nemen kunt. Naja, het hoort er allemaal bij!! Ik neem het lekker voor lief en laat het allemaal weer helemaal over me heen komen!!
reacties (0)