Vanmorgen hadden we de 2e echo in het ziekenhuis hier. Bij mn gyn die ik ook had toen we in de medische molen zaten voor we Indy mochten krijgen. Dus voelde vertrouwd maar de zenuwen waren er niet minder om. Eigenlijk was het natuurlijk een nacontrole van de miskraam maar ik had gebeld en mocht toch komen. Daar aangekomen zit mn tante in de wachtkamer.. Damm en nu.. Naja het was in ieder geval geen zwangeren spreekuur dus ik doe net of ik voor een spiraal kom. Weet zij veel haha.. Leg dat dan nog wel uit mocht het nodig zijn. Maar ze vroeg er niet achter denk dat ze wel zo iets dacht.. Na niet heel lang wachten mochten we naar binnen.. Mn hart in mn keel.. Dus wij zitten en hij vroeg vertel wat is er aan de hand.. Ben je weer zwanger? Uhm ja zei ik.. Leuk zei hij! En dat terwijl het niet vanzelf gaat bij jullie. Hij herkende me dus nog! Hij zei weet je wat we gaan eerst even kijken hoe of wat.. Dus mn broek uit en de echo.. Je zag gelijk mn baarmoeder die echt weer een stuk groter was en ja hoor het kindje! Met kloppend hartje! Wow zo mooi al! Het zag er super goed uit! Ben echt super blij! Ben wel een paar dagen terug gezet naar 7,2 weken in plaats van 7,5 weken. Maar goed dat kan nog veranderen zei hij. Een miskraam moest ik niet meer van uit gaan omdat het er gewoon goed uit zag. Over 2 weken wil hij me terug zien voor nog een echo. Blijf dus even onder controle bij de gyn staan nu.
Ook gesproken over al mn miskramen.. Daar in het systeem staat 12.. Ik dacht echt maar 8 maar hoe dan ook dat is veel te veel.. Dus heb ik een verhoogde kans op miskramen in het stadium voor de 6 weken. Omdat het daarvoor dus al 11 keer is mis gegaan en 1 keer later. Hij denkt dat ik een chromosoon afwijking heb en dat gaan we onderzoeken na dat ik ben bevallen. 6 maanden erna omdat dat eerder niet kan. Ik wil namelijk graag weten wat er is en of het erfelijk is voor mn meiden zodat hun misschien niet door deze malle molen hoeven. Maar dat kan dus alleen via onderzoeken wat er mis is met de chromosonen. Is dus goed nieuws voor de zwangerschap deze keer maar ook slecht nieuws wat betreft al die miskramen.. Maar goed ik denk niet dat ik zelf nog een 4e kindje wil maar ja zeg nooit nooit.. Ik wil alleen wel graag weten wat er nou toch steeds fout gaat. Geeft mezelf ook wel rust denk ik.
Al met al ben ik toch super blij dat dit beebje het risico stadium voorbij is in mijn geval.. Dus nu hopen dat alles goed blijft gaan! Op naar de volgende echo! Ik zet de foto in het fotoboek :) Liefs Xx
Joehhh Alweer een goede echo. zo fijn. Het lijkt nu dus echt goed te gaan wat super fijn. Ik snap dat je wil weten wat er elke keer mis gaat nu wel eerst genieten, want voor je het weet is de zwangerschap alweer voorbij.
Dat is prachtig nieuws!!! Mooi ook dat ze toch gaan kijken wat de oorzaak is van al die miskramen. Zoals je zegt, hebben je meiden nog wat aan. En wat een prachtig frummeltje.
reacties (0)