Fijn dat alles op zijn pootjes terecht is gekomen met de honden. Eigenlijk valt alles altijd op zijn plek, heeft soms alleen een beetje tijd nodig.
En met de gezinsuitbreiding gaat het ook goed komen, daar ben ik van overtuigd. Dus zou niet te hard huilen als je kleine meisje naar school gaat, want wie weet ben je dan al niet meer zo alleen en hartstikke zwanger. Hoop het in ieder geval voor je.
Goed trouwens dat de juf zo haar best wilt doen voor Indy. Is heel belangrijk dat dat wordt opgepakt. Als een kind zich gaat vervelen, kan het ook met de pet ernaar gaan gooien en dat wil je niet, zeker niet als je weet dat ze het makkelijk kan. En ja, ik denk ook dat ze misschien hoogbegaafd is. En dat is belangrijk om te weten, zodat je kan inspelen op wat ze nodig heeft.
Moest wel even lachen met je kleinste meid. Een meid naar mijn hart. Goed van haar dat ze zo van zich afspreekt. Stimuleer dat maar goed, in een wereld als waar we in leven heeft ze dat hard nodig. 
reacties (0)