Osteopaat

Ondertussen zijn we met Indy alweer 2 keer bij de Osteopaat geweest. Eigenlijk sloop het er weer langzaam in.. Het begon een maand of 3 geleden. Ze begon slecht te eten, sliep slecht.. Nou ja ik dacht zullen de tanden wel zijn. Want dat hoort er bij. Dus gaf haar af en toe een zetpil en ik dacht het gaat wel weer over. Maar dat ging het dus niet. En ik had niks door.. Tot een maand geleden. Toen begon Indy er ook bij te spugen. Bij elke maaltijd kwam het er allemaal weer uit en wilde ze niet meer eten. Na een paar dagen dacht ik he.. Het lijkt wel heel veel op wat ze had toen ze klein was.. (Toen spugde ze ook heel veel. En de osteopaat had toen gezegd dat het terug kon komen.) Dus ik gelijk gebeld. En een week later mochten we al komen!

Dat was dus 2 weken geleden. Indy werd weer helemaal nagekeken en inderdaad er zat weer spanning op dr middenrif, en dr maag was een beetje gekanteld.. Ze kunnen er ook veel de hik van krijgen, dat deed Indy zowat heel de dag.. Je moet het allemaal maar weten.. Maar verder was alles goed! Indy is toen weer helemaal behandeld en ja hoor.. Het was weer over! Ze sliep als een roos! At weer heel goed en ze zat weer lekker in dr vel! Tot afgelopen maandag.. Toen begon het weer.. Ze begon weer moeilijk te eten, sliep weer slecht.. Maar we hadden nog een afspraak staan voor donderdag.. Gisteren dus..

Gisteren is ze dus weer helemaal nagekeken.. Ik heb eerst verteld dat het weer langzaam terug kwam, en dat klopte dus want er zat weer spanning op dr middenrif.. Ze zei dat als we een maand langer gewacht hadden het weer helemaal terug was. Indy is dus weer behandeld.. Over een maand moet ze nog 1 keertje terug en dan is ze er voorlopig weer helemaal vanaf.. Ja voorlopig.. Want het kan terug blijven komen tot ze 3 jaar is.. Komt het daarna nog terug moet ze naar de dokter en krijgt ze een maag onderzoek. Maar goed zover is het nog niet en daar ga ik ook maar niet te veel over nadenken. Het gaat nu weer goed en hopelijk blijft dat zo!

Verder gaat hier alles goed! Indy begint nu steeds meer alleen te lopen! Ze liep eigenlijk alleen nog maar rond de tafel en de bank maar ze begint nu ook achter dr loop karretje en af en toe een paar stapjes alleen te doen. Dus ben benieuwd wanneer ze het echt door heeft.. Ook gaat ze steeds meer echte woordjes zeggen. Sinds een paar dagen zegt ze ook dr eigen naam! Zo lief is dat..

Hier nog een paar foto's en een filmpje van Indy:

Lopen achter dr loopkarretje (20-05-2010)

Hier zegt Indy dr eigen naam :D Je moet wel goed luisteren.. (Ze ziet dr eigen hier aan een sleutelhanger..)

406 x gelezen, 0

reacties (0)


  • Myfirst

    Hè, wat naar zeg. Nu maar hopen dat het klaar is. Reflux is maar niets, weet er helaas alles van.
    Super leuke foto's weer!
    't Is echt een schatje hoor.
    Liefs, Tirza

  • vlinder k

    Wat een superschattige foto s en filmpjes zeg!! Wat is ze al wijs he! Lekker wijffie. Wel minder dat ze weer begon te spugen zeg...hopelijk is ze er na de volgende behandeling weer vanaf voorlopig...ben benieuwd. Veel succes en geniet lekker van jullie prachtige dochter! liefs xx