Gisteren was het dan zover.. De eerste Prikjes..
Eerst werd Indy nog gewogen en gemeten enzo. Ze weegt alweer 6080 gram en is 58.4 cm lang. Dr hoofdomtrek is 40.6 cm. Dus in de lengte is ze in 1 maand 4.4 cm gegroeid en d'r hoofdomtrek is 1.1 cm gegroeid. D'r gewicht gaat ook beter nu dat moet ik nog elke week even laten controleren maar afgelopen week is ze 170 gram aangekomen dus gaat al een stuk beter dan 400 gram in de week hihi.. Ze is in een maand tijd van 4920 gram naar 6080 gram gegaan dus ze groeit goed op m'n borstvoeding! Ze zit eigenlijk perfect in d'r schema!!
Maar toen de prikjes pfff wat heb ik daar tegen op gezien. Maar het viel gelukkig mee! Ik had er zelf meer moeite mee dan Indy. Ze had wel door dat er iets ging gebeuren want ze keek met grote ogen de wijkverpleegkundige aan van wat ga jij doen.. Gelukkig was m'n vriend er ook bij want toen het eerste prikje er in zat ging ze natuurlijk even huilen en kreeg ik het ook moeilijk.. Na de 2e prik heb ik Indy gelijk bij me gepakt d'r speentje gegeven en toen was het alweer over en begon ze weer te lachen. Dus het viel gelukkig heel erg mee!
Indy begint zelfs al tandjes te krijgen!! Ze zit al volop op bijtringen te bijten enzo. Dus ze hebben er even naar gekeken en het tandvlees word al veel harder en wit dus er zit wat aan te komen maar kan ook nog een paar maanden duren. Hoop dat ze daar niet teveel last van krijgt. Verder is ze in d'r ontwikkeling ook heel snel omdat ze al speelt met knuffels en al met gemak d'r hoofdje optilt als ze op d'r buik ligt enzo. Normaal gaan ze zulke dingen goed doen rond de 4 maanden maar het is niet erg! Ze doet het perfect! Ze heeft ook een heel erg eigen wil en is ongeduldig. Als iets niet gebeurd zo als Indy wil dan word ze boos. En duurt het te lang voor haar doen is ze ook boos. Dus daar zullen we als ze ouder is kort op moeten zitten haha..
Van de prikjes heeft Indy verder ook helemaal geen last gehad. Ze had gisteren wel wat verhoging d'r temperatuur zat rond de 37.7 en ze was heel moe een hele dag maar eigenlijk zat ze verder gewoon te lachen en had ze het naar d'r zin. We hebben d'r beentjes goed gekoeld een hele dag misschien dat dat ook geholpen heeft tegen de pijn. We zijn in ieder geval super trots op haar!!
Er zit nu ook een goed dag en nacht ritme in. Indy komt s'avonds rond 10 uur om de laatste voeding en dan slaapt ze door tot 6 uur half 7. Dan geef ik haar weer een voeding en dan slaapt ze weer verder tot 9 uur half 10 en dan doe ik haar in bad en speel eventjes beneden met haar. En rond 11 uur geef ik haar nog een slokje drinken en slaapt ze weer tot een uur of 2 a 3. Daarna is ze wel goed wakker hoor en slaapt ze niet meer tot begin van de avond maar dat vinden we niet erg. Ze mag ook best een beetje spelen en lekker bij ons zitten. Ga nu ook regelmatig met haar in bad zitten zodat ze goed kan bewegen en het doet wel wat want ze komt niet meer heeel veel aan nu. Het spugen heeft ze nog wel heel erg maar ja ze komt goed aan dus ze doen er gewoon niks aan. Heb vanalles geprobeerd maar ze blijft veel terug geven dus we moeten gewoon goed opletten. Als de maagklep volledig ontwikkeld is moet het een heel stuk beter gaan zeiden ze gisteren.
Met mij gaat het verder ook wel goed. M'n verlof loopt alweer bijna af.. Ik zal alleen in de ziektewet moeten.. :( Ik kan nog steeds niet goed auto rijden en met de kinderwagen wandelen moet ik ook niet ver doen dus werken zie ik op deze manier niet zitten. Ben nu weer volop aan het fysio'en zodat ik snel terug de oude ben. Heb 2 september een afspraak staan bij de orthopedisch chirurg en hoop dat hij er wat aan kan doen tot die tijd blijf ik nog thuis en doe ik rustig aan.
Dat was het wel weer voor deze keer hihi.. Jullie horen snel weer van me! Ga vanmiddag lekker in de zon zitten met m'n meisje (Indy wel in de schaduw natuurlijk hihi)
Liefs Xx
reacties (0)