20 weken zwanger! +update 20 weken echo.

Hoihoi dames,


Ik heb al een tijdje niks meer van mij laten horen, sorry! Ik ben ook zo druk met alles regelen en ik ben lichamelijk ook helemaal op!! Al verscheidene keren in het ziekenhuis geweest met vreselijke buikpijn. 1 keer was het blaasontsteking en 1 keer loos alarm. Maar wel echt heel vervelend. Gelukkig geen boedverlies ofzo. Ook ben ik niet meer voouit te branden, 00% energie heb ik. Zo vervelend! Mijn man werkt nu nog maar 1 dag op kantoor, ipv 5 dagen. De rest is hij thuis om voor mij en natuurlijk Levi te zorgen, omdat ik dat bijna zelf niet meer kan. :( Ik heb helaas echt geen leuke zwangerschap, maar gelukkig ben ik vandaag op de helft! :) Afgelopen woensdag de 20 weken enho gehad en alles zag er helemaal goed uit voor beide kereltjes. Baby B, zoals zij dat noemen, loopt zelfs 1 week voor op groei. Baby A gewoon op schema. Alles was helemaal goed, echt ongelooflijk blij! We zijn nu alles aan het regelen om ons 3-kamer flatje zo functioneel mogelijk in te richten voor de komst van de tweeling. Elke week iets nieuws halen, zodat we er straks helemaal klaar voor zijn! Voor nu nog even proberen te genieten! 


426 x gelezen, 0

reacties (0)


  • mama*van*jet

    owww meis wat vervelend... 2 babys dragen is ook super zwaar, je lichaam krijgt er nog eens een extra schep bovenop. Wat fijn dat je man het zo heeft weten te regelen, heerlijk! Ik ben benieuwd hoe jullie het gaan inrichten, plaats je foto's als alles klaar is?

  • LittleAngel83

    Heel fijn dat de kleintjes het zo super doen!! Wel vervelend dat je last hebt! Het is ook niet niks twee wondertjes die in je aan het groeien zijn! Nog eventjes bikkelen en dan heb je prachtige mannekes in je armen meid!!

  • Mama van Zoey, Lily en Indy

    Gelukkig dat met de kleintjes alles goed is! Ik had ook 0, 0% energie, voelde me niks meer als een huisje voor de baby's waar ze goed konden groeien! Zelf was ik niks waard..

  • Mama-van-meisje-en-ventje

    Ah dat het goed gaat met de baby's maakt veel goed he? Hoop dat je toch nog wat opknapt!

  • Moederx

    Gelukkig gaat het goed met de kindjes. Ik hoop dat je nog van de zwangerschap kan genieten.

  • mama.stampertje

    Fijn dat alles goed is met de tweeling

  • LRJ

    Wauw.. al in de helft! Probeer toch ergens in de drukte nog te genieten

  • natasjaj

    Fijn dat alles goed gaat met de kindjes!!