Haii dames,
Hier weer even een blogje van mijn kant. Ondertussen is Levi bijna (de 16e) 7 maanden oud. Ik blijf het in elke blog zeggen maar het gaat zo hard. Het gaat mij te hard. Anderhalve maand geleden gingen we naar kledingmaat 74, en nu zit hij in in 80/86! Hij groeit echt vreselijk hard, niet normaal. We hadden laatst (maand geleden) bij de Albert Heijn een slaapzak van Woezel & Pip gekocht, 110 cm. Toen zwom hij daar nog in, maar inmiddels past hij hem perfect. Tuurlijk ook nog wel te groot, maar zn armen gaan precies in de mouwen.
Met eten zitten we nog steeds een beetje in gevecht. Hij is echt helemaal verzot op zijn melk en eigenlijk wi hij niks liever dan dat. Maar dat kan natuurlijk niet. Hij krijgt nu 1x fruit, en 1x groenten op een dag. Fruit gaat er zeker in, maar groenten niet. We blijven het proberen. Vandaag ging er een half potje bruine bonen in.
Vorige week aten we bij mijn moeder en we aten verse wortelen. Toen heeft mn moeder 1 worteltje fijngeprakt en aan Levi gegeven. Ik heb hem nog nooit zo vies zien kijken. Haha! Ook diksap hebben we geprobeerd als tussendoortje, maar dat vind hij ook vies, net zoals water. Z'n melk is echt zn alles! Zodra hij die fles ziet, grijpt ie met die handjes en stopt m in zn mond!
Ojaa, ook zo leuk he! Voor de grap doe ik weleens Levi's speen in mijn mond. Hij zit dan zó raar te kijken. Dan trekt ie hem uit mn mond en stopt het in zn eigen mond. Hij weet precies van wie die speen is haha!
Slapen gaat de laatste tijd niet geweldig. Hij word zo'n 50x wakker per nacht, zonder te overdrijven. Gelukkig ligt hij bij ons in bed, dan speen erin en weer verder slapen. Nou, meestal dan, want soms blijft ie spoken. Zoals vannacht, was ie om 02:30 wakker en ging pas weer om 04:00 slapen. En maar lachen en babbelen de hele tijd. Gelukkig ben ik niet meer zo moe 's ochtends, want ik ben het onderhand gewend haha. Het geeft ook niks. Ik ben nou eens benieuwd wanneer mijn lieve kleine ventje eindelijk eens gaat doorslapen. We hebben ook besloten dat Levi pas naar zijn eigen bed gaat als hij minstens 3 nachten achter elkaar heeft doorgeslapen. Want 50x eruit, das echt niks!!!
7 maanden.. tjeetje, we zijn ruim over de helft. Nog een ruime 5 maanden en hij word 1! Heb al een hele hoop leuke verjaardagsplannetjes hihi.
Zo, dit was het weer voor even!
Fijne avond lieve meiden! Liefs van ons
reacties (0)