Mijn lieve Levi

Wat ben ik toch verliefd op mijn kleine lieve Levi. Hij is zo mooi, zo lief, zo fantastisch, zo geweldig. Soms krijg ik er gewoon tranen in mn ogen van! Elke dag word hij naast ons wakker met een lach. Hij is zo'n prachtig kereltje. Ik ga echt met de dag meer van hem houden, hij is zo lief, zo ondeugend. Ik wist echt niet dat ik zo veel liefde in me had. Ik heb echt zo'n beschermingsgevoel; wie aan Levi komt, komt aan mij! Met dat kleine mannetje kan ik de wereld aan! (L)

Als ie 's avonds om 23:00 zn flesje krijgt kijkt ie me altijd zo tevreden aan. Zo van; dankjewel mama, dit is heerlijk! En daarna leg ik hem neer, pak ik zn handje en vallen we samen in slaap! Mijn lieve, lieve Levi! (L)(L)

449 x gelezen, 0

reacties (0)


  • LittleAngel83

  • S.L-S

    mooi geschreven! & wat is hij al groot geworden zeg!

  • Niekjee

  • KyanZijnTrotseMama

    Smelt

  • Mama-van-meisje-en-ventje

    Heerlijk he!

    Denk je eraan dat het kan zijn dat je blog straks verwijderd is door het overzetten van bb op een andere comp? (zie berichtje van Dirk)

    Zou zonde zijn als je dit kwijt raakt! Even saven in Word voor de zekerheid.