Update gynaecoloog

Hoi meiden,

Zoals jullie waarschijnlijk wel in mijn vorige blog hebben gelezen, moest ik vandaag naar de gynaecoloog voor m'n suiker. Hij noemde, wat ik had een ''gestoorde glucose''. Ik heb een milde vorm van zwangerschapsdiabetes. Ik moet nu eenamlig naar een diëtiste, en die schrijft me een ''koolhydratendieet'' voor. Dat betekend dat ik meerdere keren op een dag kleine porties moet eten ipv 3 gewone maaltijden. Ook ben ik doorverwezen naar de ziekenhuisverloskundige en de internist. Die gaan mij nu, de laatste weken van mijn zwangerschap in de gaten houden. Ook mag ik helaas niet thuis bevallen. Dat vind ik echt heel jammer, ik had me er een beetje op verheugd zeg maar... lekker in mijn eigen omgeving. Maarja, alles wat het beste is voor m'n zoontje. En... ik krijg 2 groeiecho's. 1 bij 33 weken en 1 bij 37 weken.

Ik voel me nu echt zo'n ziekenhuispatiëntje, en ben in de medische molen terecht gekomen. Maar als je ziet wat je er voor terugkrijgt straks... dan heb ik het er maar wat graag voor over! M'n gyn was trouwens best een aardige vent... hij praatte alleen een beetje traag haha!

tot zover deze update weer hihi! Ik ga nu heerlijk ''Toen was geluk heel gewoon'' kijken. Maarten heeft ze allemaal op DVD gebrand, heeerlijk!:D

Slaap lekker straks lieve meiden! dikke kussxxx

417 x gelezen, 0

reacties (0)


  • angelprincesjj

    balen dat je niet thuis kan gaan bevallen maar als het idd beter is voor je kleine.. ach het zijn die laatste loodjes en nog twee maandjes te gaan.. Zorg goed voor jezelf he en je kleine man!

  • LittleAngel83

    Wat jammer meid! Maar fijn dat je zo goed in de gaten houden en beter voor je ukje hè! x

  • Momvan3schatjes

    Heey meid, dat is wel jammer idd.. Ik heb het ook gehad.. maar alles voor je kindje toch:) Liefs

  • mamamartine

    Nou ja je word i.i.g. goed in de gaten gehouden! dat is wel fijn

  • babygirl08

    weer een minpuntje voor je dus
    maja tis al wat je zelf zegt je krijgt er iets moois voor terug