Wow dat is lang geleden dat ik een blog heb geschreven, de tijd vliegt voorbij !
Met mij gaat het inmiddels ook veel beter, ik zit lekker in mijn vel en ik geniet heel erg van mijn zwangerschap.
Zoals jullie in mijn vorige blog konden lezen ben ik erg ziek geweest, gelukkig heb ik sinds een week niet meer overgegeven dus ik hoop dat het zo blijft.
Ik ben a.s zondag 20 weken en ondertussen hebben we al een aantal echo's en controles gehad.
Deze waren allemaal goed verlopen, de kleine meid ( Jaaaa het is een Meisjee !! ) groeid goed en is erg bewegelijk.
Met 16 weken kon ik haar al voelen schoppen en mijn vriend kon haar al met 18 weken voelen bewegen.
Wat een bijzonder gevoel is dat , echt geweldig om dat te mogen meemaken, ik voel me echt gezegend!
De eerste maanden waren zwaar maar zodra je je kindje voelt en alles echt werkelijkheid voor je word ( in het begin is het nog zo onwerkelijk omdat je nog niks voelt) weet je echt waarvoor je het doet, er ging echt een wereld voor me open.
We zijn druk bezig met de babyuitzet aan het verzamelen, heerlijk dat shoppen !
Over +- 2 weken worden de kinderkamer en de kinderwagen geleverd en dan ga ik het ook gelijk in elkaar zetten...EINDELIJK, ik kan niet wachten !!
Tot nu toe ben ik nog maar 3 kilo aangekomen maar ondanks de weinige kilotjes zie je wel echt al dat ik een buikje heb, zo mooi vind ik dat.
Het liefst trek ik elke dag mooie strakke kleren aan zodat ik me buikje lekker kan showen :p
In mijn omgeving is het echt een babyboom, bijna al mijn vriendinnetjes zijn in verwachting of zijn net bevallen.
De kleine .... ( de naam hebben we al ) zal gelijk al genoeg vriendjes en vriendinnetjes hebben :)
Tegenwoordig doe ik aan zwangerschapszwemmen en over 2 weekjes heb ik een proefles voor een zwangerschapscursus, dat houd me lekker bezig en kan ik mij rustig voorbereiden op wat er komen gaat.
Helaas heb ik de afgelopen tijd wel een beetje lopen stressen want ik heb te horen gekregen dat mijn contract per juli 2014 ,wegens bezuinigheden niet meer verlengt word.
Omdat ik zwanger ben kan ik ook niet echt gaan solliciteren want wie neemt nou een zwanger iemand aan?
Maar goed, ik probeer het los te laten en we zien wel hoe het gaat lopen.
Nou het blogje is ondertussen een BLOG geworden ...ik ga hem dus snel afsluiten ;)
Groetjes !
reacties (0)