Hallo,
Dit is alweer blog nummer twee, omdat het ook om kindje nummer 2 gaat en ik vind dat ieder zijn eigen blog verdiend. De vorige keer was mijn bloeddruk erg hoog en dit keer was het perfect, mijn gewicht is nog steeds te zwaar haha maar was wel 100 gram minder :P Ja ik was aan het afvallen maar ik had nooit verwacht in een maand al zwanger te zijn dus alles zit er weer aan. Mijn bloed was perfect, suiker en ijzer en ik heb nog steeds o negatief haha.
Ik vroeg aan de verloskundige hoe groot de kans is op een prematuur, omdat Aaron ook 5 weken te vroeg kwam. Aangezien het begonnen is met gebroken vliezen noemen ze dat gewoon pech hebben dus ik heb een hele grote kans dat ik het nu wel red met een thuis bevalling.
Toen de echo.. Nou jeetje wat kan een kleintje bewegen zeg, placenta zit als het goed is aan de voorkant en onze uk zal geen fotomodel worden(zei de vk) Het was nu al een kleine pestkop want hij lag met het hoofdje achter mijn schaambot verstopt en hij kon onmogelijk normaal nagekeken worden. Voor nu zag alles er perfect uit en een open ruggetje is zwaar onwaarschijnlijk. We zijn 2 dagen vooruit gezet dus is nu de uitgerekende datum 16 September. Heerlijk hoogzwanger in de zomer maar dat kan ons niks schelen.
Iemand bekend met de NUB theorie? Ik niet namelijk en heb geen idee of de nub zichtbaar is. Kijk en huiver :)



Wij zijn apetrots op ons tweede wonder
XX
reacties (0)