Woww wat vliegt de tijd zeg! Alweer 600 dagen lid en nog 99 dagen tot de uitgerekende datum dus als het goed is maak ik die 700 dagen mee met baby hihi, als ukkie optijd wil komen!!
Ik ben van plan om hier zeker nog 10 jaar te blijven want iemand in me lijst heeft een 10 jaren plan en wil toch wel haar zwangerschap meemaken hahahahahahaha!! Noem geen namen, maar de gene die haar in de lijst hebben weten wel wie ik bedoel!
Voor de rest gaat alles nog steeds goed.. wel beetje heel erg warm heb ik het.. pff!! En gisteren heel erg buikpijn gehad! Maarja heb vrijdag ook flink lopen shoppen! Niet nog een keer hoor!
Mannetje en ik dachten de roepnaam te hebben voor een jongetje maar we gaan toch nog verder zoeken. want mannetje vond de naam niet meer leuk! Iemand nog aparte namen in de aanbieding? Voor zowel een jongen en een meid!
Ben heel benieuwd want de meeste hebben op jongen gestemt! Nou mama zelf denkt een meid :wink We zullen het zien over ongeveer 99 dagen
En hoe gaat t met jullie?
XX
reacties (0)