Op naar 2011... Samenvoeging van 2010

hallo dames
er is een hoop gebeurd dit jaar
hier even een samenvatting

- ik heb t moeilijk gehad met t leren omgaan van me borderline
- onregelmatige cyclus en een hele sterke kinderwens
-afspraken in het ziekenhuis
- diognose pcos
- 20 kilo aangekomen in 2 maanden tijd
- hond door de ruit gespronge en ik dus haast een hartverzakking
- werken werd teveel en ben ermee gestopt
- ik ben me echte vrienden tegen gekomen en de andere laten valle

maar... Ja er is ook een maar... Ook zijn er goede dingen gebeurd

- mijn bella is geboren en komt bij ons wonen(katje)
- een jaar getrouwd en naar de efteling geweest
- tanella plassen geweest met me mannetje
- tenerife geweest voor 3 weken helaas zonder me mannetje
- veel liefde gekend en gegeven
- alweer 5a6 kilo afgevallen
- gyn heeft ons een grote kans gegeven om zonder hulp zwanger te kunnen worden

en... Als laatste maar zeker weten niet onbelangrijk

- MIJN BESTE VRIENDINNETJE DIE IK ALWEER RUIM 18 JAAR KEN IS ONVERWACHTS ZWANGER GEWORDEN.. EN KRIJGT EEN ZOONTJE!!! (lala21)

nou dames dit word echt wel ons jaar hoop ik!
Voor iedereen die zwanger wild worden hoop dat t een heel vruchtbaar jaar word en voor de gene met kindjes.. Een een heel gelukkig jaar en vergeet niet dat elk kind een wondertje is

xxx
tot volgend jaar

350 x gelezen, 0

reacties (0)


  • kel1986

    Hopelijk wordt 2011 een heel mooi jaar!

  • ikbenmoedergeworden

    Dat 2011 een schitterend, liefdevol jaar voor je mag worden meid!

  • mama-lala

    Agh zie je blogje nou pas meis, nog een lief stukje van mij erbij ook hihi. Thnx meis!

    Ondanks dat dit jaar jou hele vervelend dingen heeft gebracht zijn er inderdaad ook goede dingen geweest. en ik geloof zeker dat alles gebeurd met een reden. Je hebt Borderline ja... daar ben je dus achter gekomen. Maar daarintegen heb je nu dus ook geleerd om ermee om te gaan. Dat zal dus gemakkelijker voor je zijn dan voorheen toen jij er zelf en je omgeving nog helemaal niks van begrepen.

    Je bent er achter gekomen wie je waard zijn en wie niet, je weet nu wat voor jou telt en wat belangrijk is. En van alle fouten die je maakt in het leven leer je. Next time better. And if it doesnt kill you, you always get out stronger. Probeer er de positieve kant van in te zien. Want zoals je zelf al aangeeft, er zijn gelukkig niet alleen maar vervelende dingen gebeurt.

    En het beste en fijnste nieuws is natuurlijk dat je op eigen kracht kunt proberen een kindje te krijgen! Ik hoop zo ontzettend voor je dat jij in 2011 mag ervaren wat ik nu ervaar. ( believe me, t is niet zo leuk als t lijkt hoor :P) Maar ik gun je zo dat geluk meis, komt allemaal goed. Als je maar nooit opgeeft!

    Geniet van vanavond en nog gefeliciteerd met je broer he hihi.

    XXXX <3<3<3

  • Chimene10

    free glitter text and family website at FamilyLobby.com

  • lispeltuut

    Succes!!!