Syndroom van Edwards

Het mag bij ons nooit volledig goed gaan :-(


Vanmiddag telefoon gekregen. Goed nieuws: syndroom van down heeft je kindje niet.
Maar minder goed nieuws, je hebt kans op syndroom van Edwards.
Normaal risico is 1/300 en wij hebben 1/257.
BAM-tranen begonnen al te stromen...
Of op 16 weken vruchtwaterpunctie of nu NIPT test.
JA... vruchtwaterpunctie... Ben al miskraam gevoelig...
Dan maar de NIPT test. Met het nadeel dat dit niet terugbetaald wordt...
En een serieus kostenplaatje heeft.
Onmiddelijk naar ziekenhuis en de bloedtest laten doen.
Binnen ongeveer 10 dagen weten we de uitslag.

Hoop zo dat het niets is.
Worden 10 hele lange dagen :-(


xxx

457 x gelezen, 0

reacties (0)


  • nellieke

    Een hele dikke knuffel! Ik hoop dat de uitslag in orde is. Je hebt goed gedaan met de NIPT test. De nadelen van een vruchtwaterpunctie zou ik te hoog vinden.

  • chybou

    Misschien heb je iets aan mijn verhaal. Wij hadden een kans van 1 op 50 op het syndroom van Edwards. We hebben geen vervolg testen laten doen. Twee jaartjes geleden kon de NIPTtest nog niet en een vruchtwaterpunctie na een traject vergelijkbaar als die van jou... Nee! En een kans van 1 op 257 is iets verhoogd, maar de kans dat je kindje wat heeft is nog steeds zo klein! 0,38% kans... Als je het zo bekijkt valt het denk ik best mee toch? Ik hoop dat je snel de uitslag krijgt en dat alles goed is.

  • BabyxElla

    ohnee wat erg meid die onzekerheid :( ik hoop dat alles tip top is met jullie wonder maar daar gaan we zoiezo van uit! zwanger worden is stresserend maar zwanger zijn is nog erger he . sterkt3 en alles komt goed ! X

  • KyanVida

    wat erg meid dit is weer een moeilijke periode maar je mag zeker de moed niet opgeven probeer positief te blijven denken bij mij hadden ze ook gezegt dat ons kleintje een grote kans syndroom van down of een ander syndroom zou hebben heb dan vlokkentest laten doen en alles was in orde.

  • Deez

    He f*ck! Sorry.. maar dit vind ik echt enorm klote.. meissie tochhh. Maar ik ben een positief ingesteld mens en ik ga jou even positief toespreken. 1/300 is normaal zeg je. Dan ben je dus 'maar' 43 kindjes (14% ) opgeschoven en spreken we van een licht verhoogde kans toch? En 1/ 257 kinderen, dit betekend dat 256 kinderen dit syndroom niet hebben. Dan nog iets: collegatje van mij had deze zelfde uitslag. Kindje had het ook niet. Volgens mij als iedereen een nekplooimeting liet doen hadden heel veel mensen zon uitslag. Ik snap je angst.. maar we gaan hier gewoon met zn allen 10 dagen heel hard duimen dat het niet zo is!! Heel veel sterkte gewenst!!!

  • rnfs

    Vriendin van mij heeft de nipt test laten doen. Ook verhoogde kans op down en Edwards. Resultaat was negatief, kindje heeft geen van beide. Sterkte!