Wat grappig hoe je daar zo opkwam.
Ik moet je zeggen, ik zie uit naar dat alles om het niet meer te doen. 
Het is het allemaal zo waard. Alles voor het kloppend hart.
Gefeliciteerd !! wat is prepare ?
Hihi leuk he :) die prepare vind ik minder leuk Marja :p
Geen rauw vlees, geen kattenbak verschonen, geen verplichte sex idd :P En toch wel een beetje gek :) 9 maanden niet ongesteld :)
Geen alcohol... ;) heb 40 weken afgeteld na mn eerste glaasje jagermeister hahahaa
Hahaha. Geen zwangerschapstesten, idd. Ik heb nog steeds impulsen om ze in mijn mandje te gooien als ik bij de kv ben!
haha ja als je het zo bekijkt gaan de 40 weken wel heeeel lang duren. Fijn hé nr 4 - 5 - 6, vond dat ook al zo'n opluchting geven!
wat is prepare? Kennen we in NL niet :)
Is dat rauw vlees of rauwe producten?
Weet je wat ook zo lekker is; een broodje met carpaccio/pesto/rucola/pijnboompitjes jammmmm. Ik heb dat in de 4 maanden vorig jaar dat ik niet zwanger was ;) niet gegeten en mis het nu dus al mega lang, ga het echt kopen als ik bevallen ben haha!
Heb jij al iets waar je enorm naar uitkijkt wat voedsel betreft?
Super leuk zo zie ik het ook maar dan in 5weken hihi.
Geniet van je zwangerschap meid
haha super e meid ! het is het allemaal meer dan waard ! geniet van je buikje 
Haha ja is wel grappig eigelijk als je nadenkt hoeveel dingen je niet mag of hoeft te halen tijdens je zwangerschap :p
reacties (0)