Iui of ivf... ik hoop zo op ivf!!

Hoi dames,


Sorry voor de blogjes die zo snel op elkaar volgen. Maar ik wil dit even van me


af schrijven.


Na heel wat traantjes te laten vloeien even een goede babbel met m'n ventje...


Echt zo een schat! Want hij had gevraagd om twee cyclussen te rusten nu.


Maar hij wil toch nog een poging doen. en als die niet lukt rusten we 1 cyclus.


Maar nu heb ik met de monitoring gebeld met als volgt:


nu dinsdag 26/11 hebben we een afspraak met dr tournaye (hoofd geneesheer in Jette)


ivm intakegesprek ivf voor januari normaal.


Maar we gaan vragen of we deze ronde al niet met ivf kunnen starten.


De monitoring zei dat er soms nog extra onderzoeken worden gedaan, maar welke dan?


nu ga ik mijn uiterste best doen om de dokter dinsdag te overtuigen om toch al ivf te doen.


Al moet ik al mijn emotie loslaten. Kga hem vertellen hoe diep het zit :-(


Hopelijk begrijpt hij me.


Het hangt natuurlijk ook af wanneer ik ongesteld zal worden.


Indien het nog voor zondag is kan ivf al niet doorgaan.


Dus hoop ik dat ze nog even uit blijven. Liever maandag dan zaterdag!


Dus nu staat al mijn hoop op ivf. Gaan nog lange dagen worden voor het dinsdag avond is.


Sorry voor al het gezeur maar wou het even van me afschrijven.


Ben jullie echt dankbaar voor jullie steun!


En ook mijn ventje voor zijn goede wil om toch een extra ronde nog te doen in 2013.


of het nu iui of ivf is...


414 x gelezen, 0

reacties (0)


  • Zonnebloem81

    Reken idd maar op dat lange traject. Idd ws eerst aan de pil zodat jouw cyclus getimed kab worden. Ik moest al 3 dagen decapeptyl spuiten voor ik de pil mocht stoppen, dus zal wel echt belabgrijk zijn dat ze met een platgelegde cyclus starten. Sterkte en succes.

  • cindymaart 79

    is goed dat je het van je afschrijft

  • K.D

    Zeker geen gezeur! Goed dat je het van je afschrijft. Lucht toch op. En fijn dat je man je ook zo goed steunt. Ik denk dat je precies moet doen wat je zelf denkt, gooi al je emotie eruit! Laat zien wat het met je doet. Hou je niet groot want het maakt je ook kapot van binnen. Succes meid xxx

  • Deez

    Dit is geen gezeur meid... we hebben dit allemaal doorstaan deze eeuwige teleurstelling. Eens komt jullie moment! Vertrouw daarop.. weet dat ik nu makkelijk praten heb met mn dikke buik. Maar ik heb me ooit net zo gevoeld als jou..

  • juffrouw piertje

    Heel fijn dat jullie er samen over hebben gepraat. Ik snap dat je geen hoop meer hebt in het IUI traject. Op een gegeven moment was ik het zat al die teleurstellingen. Wij hadden negen afgesproken en ook gedaan. Ik hoop dat het kan om de weg van IVF te bewandelen. Ik weet niet of het kan. Ik moest namelijk eerst een maand aan de pil. Misschien moet jij daar ook eerst mee beginnen? Ik vind het heel goed dat je het gesprek aangaat. Dat ze weten hoe het voor jou is en voelt. Ik wens je heel veel succes, welke weg je ook gaat bewandelen.

  • SparkleMommy2014

    Ik ben juist blij dat je van je af schrijft want zo kan je wel je ei kwijt. Ik ben zo trots op jou en wat een geweldige vent heb je toch ook foppie... als je wilt kletsen zie ik de berichtjes van zelf wel. Succes e sterkte alles watgoed is. Dikke kus