hoi dames
gisteren weer teruggekomen van het duitse eiland rugen.. het was heerlijk, heerlijk kunnen onspannen samen, en nergens aan denken.. ( zelfs niet aan onze hondjes die het ontzettend goed hebben bij mijn schoonmoeder) vandaag halen we ze weer op.
we hebben ons geen moment verveeld en zijn dan ook tot laat buiten gebleven, het was heerlijk weer alleen in de avond werd het wat kouder. we hebben alles gezien wat we wilden zien. het is echt voor herhaling vatbaar.
( ook was mijn man de 9de jarig zijn op deze dag ook lekker samen uiteten geweest en wat leuke dingen gedaan).. zoals in een speciale koepel die heel diep onderwater gaat zodat je vissen kunt bekijken)..
als ik tijd heb zal ik wat foto,s plaatsen.
officeel had ik het op de verjaardag van mijn man ongesteld moeten worden maar de goden waren mij goedgezind. en ben het vandaag pas geworden.. dus ben er maandag als ik weer moet gaan werken weer bijna vanaf.
dames.. ik wens jullie een fijn weekeind
reacties (0)