hoi dames,
iedereen een fijn weekeind gehad? lekker weer was het wel he. zaterdag zijn we na de opa en oma,s geweest.. was gezellig. zondag alleen gewandeld met de hondjes.
vrijdag hebben we 1 van de hondjes na de kapper gebracht, deze is nu echt lekker kort. daarna zijn we met alle 3 de hondjes na de dierenarts geweest in apeldoorn voor de jaarlijkse prik. ze worden daar ook altijd nog even na gekeken of alles goed met ze is , zoals hart, longen, gebit enz..
gismo en rakker werden goed gekeurd.. alleen bij doeschy van nu 8 heeft hij een hartruisje gehoord.. ( schrikken).. maar voor nu niets ernstigs.. heeft gelukkig nog geen klachten. aan klachten als hoesten en benauwdheid moeten we contackt opnemen .. dan kunnen ze eventueel een hartfilmpje maken om te kijken om welke hartklachten het gaat en welke medicijnen hij zou moeten.. ( we houden hem in de gaten) voor nu nog geen zorgen. het kan natuurlijk altijd erger worden. 25 april mag hij weer na de dierenarts voor zijn gebitje.. dan gaat mijn man ook vragen of hij vaker op controle moet komen.... maar voor nu geen zorgen
vandaag om half 9 de eerste decapeptyl spuit gezet... de 12de mag ik beginnen met de gonal f mits ik natuurlijk ongesteld ben geworden na het stoppen van de pil op 3 april ( 2 april is mijn laatste dag)..
maandag hopenlijk de laatste vrije dag.. en dan vanaf 1 april weer werken.. we zullen zien. ik heb gedacht om mijn wekker gewoon fijn om half 8 te zetten zodat ik tijd heb voor de hondjes en zo kunnen ze me nooit wakker bellen ( volgens mij begint tempo team pas om 9 uur)..
we zullen zien..
dames.. liefs
reacties (0)