Update..

hoi dames,


vannochtend al heel vroeg mijn man weggebrecht na zijn werk en daar nog even lekker geklest met hem en een collega en ging dus pas om 7 uur weg was dus ook om kwart voor 9 in nijmegen. parkeren en dan ook nog even na het toilet zoals gewoonlijk.. dan nog in snelle pas die hele lange gang door. daar waar ik wel op tijd was. werd binnengeroepen even gepraat en toen de echo, daar was te zien dat er rechts geen folikels zaten ( er zat wel een grote maar die was 5mm en werd ook niet groter). en toen na links.. daar was niets meer te zien.. wel een folikel maar deze was van gisteren 17mm na nu 10 mm. en hij zat mooi onderin. dus hij is al gesprongen, en dat op dag 15 dus woensdag.. nog wel even bloed geprikt, en moet over een week dus woensdag 29 januari tussen 9 en 12 even weer binnen lopen bij het ziekenhuis voor de laatste bloed prikken. ( om te zien of ik uberhoud wel een goede eisprong heb gehad). en dan wachten tot 20 februari de uitslag. helaas kan ze niet eerder.


liefs..

449 x gelezen, 0

reacties (0)


  • snuffie1

    hey meis!!
    spannend en hopelijk snel goed nieus mag hebben meis!! denk en duim voor je!!

    ben er niet veel hier maar vergeet je niet hoor knuf

  • juffrouw piertje

    Vervelend dat je nu weer moet wachten! Hopelijk goed nieuws. Het klinkt wel goed!

  • netjeuh

    Nou dat duurt nog even jammer genoeg! Nou succes!

  • lucie161

    Fijn dat ze je zo goed opvolgen. Zo krijg je er zelf ook een klare kijk op. En iedere eisprong is een kansje. Veel geluk meid.

  • jeang

    Succes!!

  • Mamaaa~

    Mooie cyclus dus van zo een 29 dagen...Hoe dik was je baarmoederalijmvlies!? Pfff dat wachten steeds he...Komt goed

  • zonnebloem81

    Spannend zeg. Hoe was je BMS?

  • blenntmama

    Ik ging ook altijd eerst plassen, en als ik lang moest wachten ging ik iedere 10 min haha
    Hopelijk heb je een goede eisprong gehad! Wel lang wachten..... Maar veel leuke dingen doen met je man en de doggies

  • babyboe2

    zo das lang wachten zeg , maar hoop op goed nieuws voor je :-) en ja dat heb ik ook kom ik aan in het ziekenhuis ga ik eerst standaard mijn favo wc opzoeken ,,vrouwen kwaaltje denk ik hahah

  • saar-tje

    Oh zou dus betekenen dat je nu een cyclus van ongeveer er30 dagen hebt? Zo wel weer goed dat dit nu in kaart gebracht gaat worden.

  • justin jenna

    Wat raar he dat hij gekrompen weer is maar dat heeft dus waarschijnlijk met je eisprong te maken ?